Yayalar Evden Eve Nakliyat

Yayalar evden eve nakliyat olarak günümüzde nakliyat hizmetleri gelişen son teknolojilerle birlikte daha hızlı ve güvenli gerçekleştirilebilir olmuş, bunda çalışan firmaların müşterisine en iyi hizmeti sunma gayreti büyük etken olmuştur. Ev ofis taşımacılığında hizmetin duayeni olarak müşterininde sektöründe özünün üstünde olduğu firma olarak yakaladığımız başarıda sizlerin katkısı tartışmasız büyüktür.

Yayalar bölgesi son yıllarda artan nüfuslar beraber konut sayısınında artışına sebep olmuş, buda bu konutlara insanların yerleşebilmesi için taşınma gereksinimlerini arttırmıştır. Artan talepler firmamızında bu taleplerin karşılanması adına kendi bünyesinde büyümeye gitmesini ekip, ekipman araç sayısını arttırmasını gerektirmiştir.

yayalar evden eve nakliyat
yayalar evden eve nakliyat

Yayalar Evden Eve Nakliye

Yayalar evden eve nakliyat bölgesinde hizmetlerini gelen taleplerin en sağlıklı bir şekilde hizmeti veren ve alan tarafları karşı karşıya getirmeden sorunsuz karşılama adına firmamız müşterilerine uzman yönetici personel aracılığı ile ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. BU hizmetin sunulması gerçekten firmaların eşyaları hasarsız yerine ulaştırması adına hizmetten yüzünün akı ile çıkması için çok önemlidir.

Bu hizmet sayesinde eşyaların tespiti yapılmakta ona göre personel sayısı ekipman gereksinimi araç büyüklüğü tespit edilmekte buda hizmette hem kaliteye hemde fi,yata yansımakta, görmeden verilip sonra şu oldu bu oldu diye paraların istenip firma ile müşteri arasındaki sürtüşme ihtimalini ortadan kaldırmaktadır. Firmamız Yayalar evden eve nakliyat olarak bölgesinde tercih edilen hizmet varlığı 30 seneyi aşmış başarılı ve kaliteli bir nakliye firmasıdır. Bu başarıyı kolay kolay kazanmadık. Her daim modern teknolojileri uygulama safhasına gittik. Bugün geldiğimiz noktada sizlerin desteği asla gözardı edilemez.

Yayalar Evden Eve Taşıma

Ofis ve evleriniz de bulunan eşyalarınızın farklı bir adrese teslim edilmesini sağlayan en iyi nakliyat firmalarından bir tanesiyiz. Yayalar evden eve taşıma istediğiniz gün ve saat de gelerek taşıma ve paketleme işlerinizi yapmaktadır. Taşıma işlemlerinizi gerçekleştirebilmemiz için bulunduğu kat çok önemlidir. Eğer yüksek katlı bir alanda ise bunun için asansör taşımacılık sistemi kurulması gerekir. Bazı eşyalar merdivenle taşınamayacak kadar büyük ve ağır olabiliyor. Bu gibi durumlar da son dönemler de geliştirilen asansör taşıma sistemi uygulanır. Bu nedenle taşıma işlemleri daha hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmış olur.

Yayalar Nakliyat

Asansörlü taşıma sistemi yüksek katlı daireler için uygulanan bir sistemdir. Ev veya ofisiniz yüksek katta ise personel gücünden yararlanmadan direkt olarak taşıma işlemi asansörler ile yapılır. Pencerenizin kenarına asansör sistemi kurulur. Yayalar nakliyat olarak bize daha önceden bilgi vermeniz gerekir.  Asansörlerin bakımlarını yaptıktan sonra kurulum işlemi gerçekleşir. Asansör bakımları çok önemlidir. Halatların bakımının yapılması asansörün kopmaması açısından önemlidir. Asansör halatlarının kopması sonucundan eşyalarınız zarar görebilir. Böyle bir durumla hiç kimse karşılaşmak istemez. Firmalardan fiyat konusundan bilgi alırken taşıma işleminin nasıl yapılacağı hakkında mutlaka bilgi almalısınız. Asansör taşıma sistemi ve normal taşıma sistemi arasında fiyat konusunda fark bulunur. Yayalar nakliyat firması olarak fiyat konusunda müşterilerimizi zor durumda bırakmadan onlara yardımcı oluyoruz.