Kadıköy evden eve nakliyat Konusuna giriş yapmadan önce Kadıköy’ün tarihine ilişkin bilgilerimizi sizinle paylaşmak isteriz. Bir yerleşim yeri olarak Kadıköy’ün tarihi milattan önce başlamıştır.  O günden bugüne Kadıköy, Moda Sahili, vapur iskelesi ve Fikirtepe ’si ile her milletten insan için çekim merkezi olmaya devam etmiştir.

kadıköy evden eve nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un kalabalık ilçelerinden biri olan Kadıköy, her yıl binlerce insana bağrını açar. Binlercesi de çeşitli nedenlerle Kadıköy’den ayrılmak zorunda kalır. Bu insan sirkülasyon nedeniyle Kadıköy evden eve nakliyat firması ihtiyacı oldukça yoğun olur. Diğer taftan Kadıköy şehiriçi nakliyat talebi de oldukça yüksektir. Kevser Nakliyat olarak Kadıköy’de yılın her mevsiminde doğacak nakliye taleplerini karşılamak için özveri ile çalışıyoruz.

Karayolu Taşıma Yönetmeliği’ne uygun altyapımız, K-1, K-2 ve K-3 belgeli araçlarımız ve işinin ehli çalışanlarımızla müşterilerimizin daima hizmetindeyiz. Sigortalı taşımacılık ile asansörlü evden eve nakliyat hizmetimizle evden eve nakliyat firmaları arasında fark yaratmış bulunuyoruz. Kadıköy’ün dar sokakları ve kalabalık caddelerine uygun ekipmanlarımız ile taşımacılık hizmetini güvenle ifa ediyoruz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nedir?

Taşınacak eşyaların miktarı, taşıma yöntemi nakliye mesafesi ile sigorta poliçesi talepleri Kadıköy evden eve nakliye fiyatları ‘nı etkileyen başlıca faktörlerdir. Artan girdi maliyetleri (motorin fiyatları vb.) artsa da yıllardır Kadıköylü müşterilerimize uygun fiyat tekliflerinde bulunmaktayız.

Fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Ayrıca kurumsal taşıma, ofis taşımacılığı, parça eşya taşıma ve depo hizmeti gibi için hizmetlerimiz için tıklayınız.

Taşınmadan Önce Yapılması Gereken 5 Hazırlık

  • Atama, iş değişikliği vb. nedenlerle bir şehirden bir şehre göçenler özellikle evli olanlar taşınacakları şehirde yaşayacakları yeni evlerini tutmalıdır.
  • Yeni evde temizlik veya boya ihtiyacı varsa bu işlemler nakliye öncesi mutlaka yapılmalıdır.
  • Aksi takdir de taşındıktan sonra bu tür işlemler eşyalar evin içindeyken oldukça zahmetli olacaktır.
  • Evden eve nakliyat hizmeti yapılacak evde özel eşyalar (iç çamaşırı vb.) toplanmalı, değerli varlıklar emniyete alınmalıdır.
  • Nakliye için anlaşılan firma ile mutlaka taşıma günü ve saati konusunda mutabakata varılmalıdır.

kadıköy evden eve nakliyatKadıköy Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Kadıköy evden eve nakliyat şirketleri nakliye hizmetlerinde şikâyete neden olan en önemli unsurlardan biri taşıma günündeki aksaklıklardır. Taşınılan evin elektrik, su, doğalgaz aboneliklerinin kapatılması taşındıktan sonra doğabilecek sorunları ortadan kaldıracaktır. Kevser Nakliyat sadece eşya taşımaz, eşyalarla birlikte hayalleri, hatıraları ve umutları taşır.

Taşıma ve nakliyatta insanların eşya ve mallarının güvence altına alınması profesyonel bir firmanın en önem verdiği konuların başında yer alıyor.  Taşınma ve nakliye hizmetlerinde kalite ve güven çerçevesinde hizmet veren Kadıköy evden eve nakliye uygun fiyat seçenekleri sunarak bu konudaki sıkıntıları ortadan kaldırıyor.

Kadıköy Nakliyat Ev Ofis Taşıma Depolama Hizmetleri

Ev, ofis, depo, iş yeri ve istenilen nakliye taleplerine cevap verecek güçte. Geniş araç filosu ile en büyük ve en küçük taşıma ve nakliye ihtiyaçlarında bütçenize uygun taşıma olanakları sunmaktadır. Depolama talepleriniz içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm mallarınız veya geçici bir süre için depolamak istediğiniz mallarınız en dar mekânlara bile profesyonel depolama çözümleri ile düzenli bir şekilde yapılmaktadır.