Kurumsal Taşıma

Nakliye alanındaki faaliyetlerine çeşitli dallarda devam eden firmamız, kurumsal taşıma hizmetlerini de aralıksız sürdürmektedir. Kurumsal taşımacılık anlayışımızın içerisinde, bir kuruma ait olan tüm eşya gruplarının bulundukları yerden alınması ve yeni ortamlarına aynı şekilde hasarsız olarak kurulması yer almaktadır.

kurumsal taşıma

İstanbul Kurumsal Taşıma

Kurumsal taşımacılık, kurum olarak ifade edilen bir işletmeye ait olan tüm malzemelerin, söküm ve montaj işlemleri dahil olmak üzere, taşınması anlamına gelmektedir. Kurumlarda yer alan çalışma masaları, sandalyeler, oturma grupları, misafir koltukları, soyunma dolapları gibi mobilya grupları malzeme çeşitlerinin içerisinde yer almaktadır.

Ayrıca yine kurumların içerisinde bulunan, bilgisayarlar, televizyonlar ve diğer elektrikli ya da elektronik cihazlarda, firmamız tarafından Kevser kurumsal taşımacılık hizmetlerinde taşıma işlemine itina ile tabi tutulan eşyalar arasında yer almaktadır. Konusunda deneyimli personelimiz, kaliteli yardımcı malzemeler ile bulunan tüm eşya gruplarını ambalaj işlemine tabi tutmakta ve bu işlem sayesinde olası hasarların önüne geçmektedir. Teknik bilgiye sahip olan personelimiz, bilgisayar ve televizyon gibi elektronik cihazların yanında, diğer eşya gruplarının da söküm işlemlerini yapmakta ve yeni adreslerinde aynı durumları ile kurulum işlemlerini yaparak çalışır halde teslim edilmesini sağlamaktadır.

Kurumsal Taşımacılık Farkımız

Sunduğumuz nakliye hizmetlerinde tüm sorumluluk firmamıza ait olmaktadır. İstanbul kurumsal taşımacılık hizmetleri, kaliteli hizmet anlayışı içerisinde yerine getirilen ve ekonomik bedeller ile sunulan, garantili nakliyeciliğin firmamız açısından değerlendirilen ifadesidir.

Kurumsal bir kimlik ile taşıma yapmak sorumluluk istemektedir. Kurumsal taşımacılık da yer alan ekipmanlar ve dosyalar hassasiyet ile taşınmalıdır. Ofis içinde yer alan eşyalar, dosyalar ya da fabrika makineleri gibi her eşya kurumsal nakliyat ile taşınmaktadır. Taşıma işlemi genel bir program çerçevesinde gelişmektedir. Konforlu ve rahat taşınma için bu plan dışına çıkılmamasına özen gösterilmektedir.

Kurumsal  Nakliye Araçları

Kurumsal taşımacılıkta maddi olarak değerli eşyalar yer alabilir. Bu aşamada nakliye için anlaşma yapılacak firma güveni ortaya çıkmaktadır. Profesyonel anlamda hizmet veren firmalar bu güveni sözleşmeler ile sağlamaktadır. Aynı zamanda nakliye araçlarının sürekli takip edilmesi de size güvenli taşıma sağlar.