Beylerbeyi Evden Eve Nakliyat

Beylerbeyi evden eve nakliyat ta eşyaların değerini ve insanlar için öneminin farkında olarak işimizi yapmaktayız. Taşınmaya karar verdikten sonra gerisini firmamıza bırakın ve rahatlık ile taşınmanın keyfini çıkarın.

beylerbeyi evden eve nakliyat
beylerbeyi evden eve nakliyat

Beylerbeyi Evden Eve Nakliyat

Beylerbeyi evden eve nakliyat olarak taşıma işleminin her aşamasını kontrollü bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Taşıma işinin her bir ayrıntı işinde alanında uzman ve işini seven güler yüzlü personel ile hizmet vermekteyiz. Taşıma işlemine başlamadan önce ilk olarak detaylı bir plan yapmaktayız. Yapılan plan taşımanın en önemli kısımlarından birini oluşturmaktadır. İyi yapılan plan sayesinde işler aksamadan ve güvenli şekilde yapılmaktadır.

Eşyalar taşınmaya başlanmadan önce ekspertiz ile detaylı bir çalışma gerçekleştirmekteyiz. Tüm işlemler gerçekleştirildikten sonra alanında uzman ekip eşyaları sınıflandırarak taşıma işlemine başlamaktadır. Beyaz eşyaların sökülüp geri yeni yerine kurulumu işinde uzman kişi tarafından yapılmaktadır. Mobilyaların sökülüp geri kurulması da aynı şekilde işinde uzman tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede eşyalar bilinçli olarak sökülüp kurulur ve zarar görme olasılıkları en aza indirilmiş olunur.

Beylerbeyi Evden Eve Nakliyat

Beylerbeyi evden eve nakliyat, eşyalar hassasiyetlerine göre sınıflandırıldıktan sonra, son teknoloji ile üretilmiş ambalaj malzemeleri ile sarılmaktadır. Firmamız tarafından kullanılan ambalaj malzemeleri kırılmaya karşı dirençli özellik göstermektedir. Eşyalar büyük bir özen ile sökülüp, hassas eşyalar gerekli özen ile sarıldıktan sonra aynı hassasiyet ile taşınma işlemi gerçekleştirilir.

Eksperiz ile yapılan detaylı çalışma sayesinde eşyalar için en uygun olan araç seçilir. Seçilen araç eşyaların büyüklük, miktar ve kapladıkları yere göre özen ile seçildiğinden eşyaların zarar görme olasılığı en aza indirilmiş olunur. Taşınmaya başlamadan önce yapılan detaylı plan sayesinde eşyaların taşınacağı en uygun güzergâh seçimi de gerçekleştirilmiş olunur.

Eşyaların her aşamada özen ile yeni yerine taşıma işlemi gerçekleştirildikten sonra, tüm eşyalar sizin istediğiniz yerlere göre özen ile yerleştirilmektedir. Aynı zaman da yıllardır tecrübeli elemanlarımızdan yerleşim için en uygun şekli seçmek için gerekli yardımı da alabilirsiniz. Eşyaların yerleştirilmesi bittikten sonra tüm kontrolleri ayrıntılı bir şekilde yapılarak anahtarınız teslim edilmektedir. Yapılan detaylı plan ve özen ile çalışma sayesinde eşyalarınız sizin istediğiniz zaman belirtilen sürede taşınmaktadır.