Para kasası taşımacılığı olarak Yeni almış olduğunuz kasayı istediğiniz yere getirebiliyoruz. İstediğiniz takdirde para kasasını yere monte edebiliyoruz. Yere monte edilmesinin sebebi kasanın daha güvenli olması ve ağır kapısının açılmasından dolayı devrilmesini önlemek için önem taşıyor. Firmamız özel nakliye aracı ile para kasası taşıma görevlerini güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor. Araçlarımız ve taşıma malzemelerimiz bu taşımacılık türü için özel yapılmıştır.

İstanbul Para Kasası Taşımacılar

Para Kasası Taşımacılığı
Para Kasası Taşımacılığı

İstanbul para kasası taşımacılık diğer taşımacılıklar kadar önemlidir. Her hangi bir lojistik aracına koyup taşıma işlemi yapılmaması gerekiyor. Uzmanların bilinçli bir şekilde kasayı monteli ise sökmesi, paketlemeli ve kasaya özel yapılmış araca yüklemesi gerekir. Her hangi bir firma normal bir araçla yükleme yaptığında kasa devrilip zarar görebilir. Araçlarımız para kasası gibi ağır eşyaları taşımaya donanımlıdır. Özel vinçle birlikte kamyonete yüklenip yol esnasında her hangi bir zarar görmemesi için özel aparat ve malzemeler ile birlikte sabitlenmektedir.

Para Kasası Nakliyesi, Çelik Kasa taşımacIK

Kasalar hem ağır hem de büyük olma sebeplerinden dolayı normal bir koliye koyup ya da poşete sarıp taşınması mümkün değildir. Özel paketleme malzemesinin kullanılarak ambalajlamasının yapılması gerekiyor. Para kasası taşımacılıK donanım gerektiren bir türdedir. Sıradan araçlarla yapılmaması içerisinde bulundurduğunuz değerli eşyalar ve kasanız için oldukça güvenli olacaktır. Firmamız sizlere güvenilir bir hizmet vermek için gereken tüm donanımlara sahiptir. Kurumsallaşmanın hedefi ile birlikte müşteri memnuniyetine son derece önem vermekteyiz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir