Çengelköy Evden Eve Nakliyat

Çengelköy evden eve nakliyat asansörlü taşıma İşimizi Çok Kolaylaştırmaktadır.  Asansörlü taşıma hizmeti, evden eve nakliyat hizmetinin başarılı bir şekilde gelişmesini sağlamaktadır. Ray üzerinde, hareket eden kabin, çok ağır yükleri bile rahatlıkla taşımaktadır. Rayların uzama özelliği vardır ve raylar pencerenin alt kısmına kadar uzanır. Eksper çalışmasında, asansörün kurulacağı pencere, önceden tespit edilmektedir. Paketleme ve kapalı kasa araç tespiti gibi işlemler, ilk adımda belirlenen hususlardır. Konusunda uzman olan firmamız, paketleme işlemlerinin gerçekleşmesi için, işin uzmanı paketçi elemanlarla, özel paketleme yapmaktadır. İçi köpüklü kutularla, kırılabilecek eşyalar, özenle paketlenir. Eşya sahipleri sigortalama isterse, eşyalar kapalı kasa araçlara yüklenmeden önce, fotoğrafları çekilir ve sigortalama işlemi yapılır.

çengelköy evden eve nakliyat
çengelköy evden eve nakliyat

Çengelköy Evden Eve Nakliyat

Ambalajlama hizmeti, önemli bir hizmettir. Eşyaların başarılı bir şekilde kutulanması, oluşabilecek zararın önlenmesi için oldukça önemlidir. Konusunda profesyonel olan ambalaj Çengelköy evden eve nakliyat uzmanlarımız, kısa ve net çözümler üretmektedir. Kırılma ihtimali yüksek olan bütün cihazlar ve eşyalar için, özel kutular temin edilmektedir. Beyaz eşya ve mobilya gibi kaba eşyalar, özel olarak balonlu naylonlarla sarılmaktadır. Bu sarılma işleminin amacı, bu eşyaların çizilmesini önlemek içindir.  Asansörle Öncelikle Ağır ve Dayanıklı Eşyalar İndirilir.

Paketleme ile, hassas eşyalar özel olarak paketlendikten sonra, asansörlü eşya indirme işlemine geçilmektedir. Öncelikle, mobilya, buzdolabı ve benzeri eşyalar, indirilmeye başlanır. Bu eşyalar, indirilir ve kapalı kasa araçların en altına yerleştirilir. Bu yerleştirmeden sonra, kırılma ihtimali olan eşyaların kutuları en üste istiflenir. Özel olarak yerleştirilen eşyalar, en güvenli noktalara koyulmaktadır.

Çengelköy Evden Eve Nakliyat

Kapalı kasa araçlarımız son modeldir ve oldukça güvenlidir. Özel süspansiyonları sayesinde, eşyalar zarar görmemektedir. Eşyalar güvenli bir şekilde yüklendikten sonra, gidilecek adrese hızlı bir şekilde yola çıkmaktayız. Adrese gelindikten sonra, yine aynı özenle eşyalar, asansörle indirilmeye başlanır. Asansörle indirme işleminde, öncelikle hassas eşyalar indirilir ve zarar görmeyecek şekilde istiflenmektedir. Eşyalar indirildikten sonra, eğer istenirse, eşyaların yerleştirilmesi için, bayan eleman temin edilmektedir. Bayan elemanlarla, ev içerisinde ev döşeme işlemi, oldukça kolay bir hale gelmektedir. Elinizi suya sabuna dokunmadan, başarılı bir ev taşıma işlemi için, firmamızın çalışmalarını tercih edebilirsiniz.