Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı hizmetlerini sunan Kevser nakliyat son zamanlarda müşterilerinin tüm eşyalarını göndermesinden ziyade parça eşyalarını göndermeyi tercih etmesi firmamızın dikkatinden kaçmamıştır. Firmamız da bu konuda gerekli çalışmalar yaparak Parça ev eşyası taşıma hizmeti sağlamıştır.

parça eşya taşıma

Parça Eşya Taşımacılığı

Ülkemizin en büyük nakliyat şirketlerinden biri olan Kevser nakliyat 1956 yılından bu yana şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktadır. Bu konuda birçok başarıya imza atan firmamız gerekli referans belgelerine sahip olmuştur. Firmamız köklü bir nakliyat şirketi olması ile beraber taşımacılık ağının Türkiye´de gelişmesine ve açılmasına yardımcı olan kuruluşlardan biridir. Özellikle karayolu yani kapıdan kapıya yapılan ev taşıma hizmetlerinde firmamız özel sistemler geliştirmiştir.

Parça Eşya Taşıma

Kurumsal kimliğinden asla taviz vermeyen Kevser nakliyat bu konuda birçok insandan önemli destekler almıştır. Hiçbir nakliyat şirketi ile özel çalışmalar yapmayan yani taşeron işlemi gerçekleştirmeden nakliyat hizmetlerini sürdürmüştür. Parça eşya taşıma işleminde firmamız size her türlü konuda yardımcı olacaktır. Sizde firmamız ile çalışmak isterseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Parça Eşya Taşımacılığı

Eşyalarınız taşırken en önemli önceliğimiz güvendir. Çünkü biliyoruz ki bir eşyadan çok daha fazlasını taşıyoruz. Eşyalarınız maddi değerleri kadar manevi değerleri de bizim için çok önemlidir. Bundan dolayı İstanbul parça eşya taşımacılığı hizmetlerinde eşyanızın değeri ne olursa olsun maksimumum özen ve dikkatle eşyalarınızı taşırken elimizden olmayan ve dış etkenlerden kaynaklanabilecek her türlü sorun işin eşyalarınız tüm taşıma süreçleri boyunca sigortalanmaktadır.
Ve bu sigortalama işlemi birçok firma gibi lafta kalmamaktadır. Evden eve taşıma öncesinde hem sigorta belgelerini imzalayıp hem de taşıma konusunda siz verdiğimiz sözler içinde bir sözleşme imzalamaktayız. Yani yaptığımız her işlemde tüm kanun ve yasalara harfiyen uymaktayız.

Parça Eşya Parsiyel Taşıma

Eşya sayınız kaç adet olursa olsun ister kısa mesafe ister uzun mesafe olsun sigorta işlemleri aynı ciddiyet ve titizlikle yapılacağından emin olabilirsiniz. Bu iş bir ekip işidir ve bize verdiğiniz güven sonucu alanında deneyimli ve profesyonel ekiplerimizle ve taşıma esnasında tüm taşıma belgelerine sahip bakımları düzenli aralıklarla yapılmış araçlarla parça eşya parsiyel taşıma işleriniz bizimle en iyi şekilde gerçekleşecektir.