Müşteri Yorumları

Bülent Şeftalioğlu

Bugün itibari ile evimiz taşıntı Kevser nakliyat personellerine çok teşekür ederim işlerini özenle yapan personele sahipler ben çok memnun kaldım İsa beye Çok Teşekürler.

Hülya Gülşen

Tesadüfen kevser nakliye firması ile tanıştık.Gercekten işini iyi yapan güler yüzlü her bir eşyayı tek tek sarıp paketleyerek güvenli bir şekilde eşyalarımızı evimize ulaştırdılar.Fiyat olarakta uygun.Cok tskr ederiz elinize emeğinize sağlık.Nakliye firması ararsanız kesinlikle ilk tercihiniz kevser nakliyat olmalı Tavsiye ederim.

Müşteri Yorumlarımız

Rıza Şanal

İsa Bey, öncelikle verdiğiniz güven, sonrasindaki gördüğümüz taşımacılıktakı profesyonelliğiniz bununla birlikte verdiginiz uygun fiyat(özellikle belirtmek istiyorum piyasanin yari fiyati), ekiplerinizin kaliteli, iyi niyetli ve çözüm odaklı yaklaşimlari bizleri çok etkiledi. Sizleri herkese tavsiye edecegim. Okadar özenli calıstiniz ki çok memnun kaldiķ. Bu yorumu okuyan arkadaşlar Kevser Nakliyat taşiyorsa evinizi kesinlikle akliniz arkada kalmaz. İsa bey size ve özellikle Mustafa bey e çok tesekkur ederiz. Sizin gibi saygili, durust ve ahlakli insanlara her yerde ihtiyac var. Elleriniz dert görmesin, sağlicakla kalın. Tekrar görüşmek uzere…

Müşteri Yorumları

Gülcan Temel

İnternet üzerinden bulduğum Kevser nakliyat tereddütlerim vardı fakat arkadaslar okadar özverili çalışma yaptılar ki benim basite aldığım bir malz dahi onlar içim önemli oldu ve harika bir iş çıkarttılar tek bir eşyam zarar görmedi gelen arkadaslar çok saygılı temiz bir çalışmaları var iş bitikten snra firma memnuniyet için arıyor bu da güzel bir hareket . Gelen arkadaşlara öncelikle çok teşekkür ederim . İsa beye de ilgisi için teşekkür edıyorum hepiniz harikasınız Kevser nakliyat

Tuğba Satılmış

2012 yılında tanıştım bu firma ve isa bey ile çok sıkıntılı bir dönemde fiyat araştırması yaparken karşıma çıktılar belkide iyi insalar tanımak için bir mucizeydi… diğer firmalardan uygun  verdi isa bey durumumu anlatınca. Sonra iç sesim imkansız mutlaka birşeyleri eksik yaparlar diye konuşurken isa bey kiminin parası kiminin duasidir sorun değil diyince şaşırdım. Bu devirde insanin kendi abisi olsa yapmayacak abilik yaptı. 4 defa eşyamı taşıdı ve her defasında özenle taşıyıp yerleştirdiler. Öncelikleri, güler yüz işine saygı ilk başta isa beye ve sonrasında tüm ekibe çok teşekkür ederim.