Asansörlü taşıma Bu sayede taşınma işinde birden fazla firma oluşarak seçenekler artmış ve taşınma işi daha kaliteli yapılır hale gelmiştir.

Asansörlü Taşıma

asansörlü taşımaİlk olarak aracın trafiğe engel olmayacak şekilde taşınma eyleminin yapılacağı apartmana yakın bir mesafeye park edilmesi gerekmektedir. Eşyaların taşınması için kullanılacak olan pencere seçilerek asansör sistemi oluşturulmaktadır. Asansör duvara 90 derecelik bir açı ile yerleştirilmektedir. Eşyaların çıkarılacağı çerçeve yerinden kolay bir şekilde taşıyacak olan yetkili kişilerce sökülmektedir.

Tüm bu işlemler sonrası taşınacak eşyalar tek tek pencerenin önüne getirilerek evin içinde görevli olan kişilerce asansöre yerleştirilir. İstanbul asansörlü taşımacılık sistemi içerisinde taşıma aracının yanında görevli olan kişiler asansör ile iletilen eşyaları alarak taşıma aracına dikkatli bir şekilde yerleştirirler. Bu sistem sayesinde zamandan tasarruf edildiği gibi eşyalara da zarar vermeden kolay bir şekilde taşınmış olur.

Asansörlü Taşımacılık
İstanbul Asansörlü Taşıma

Kevser Evden Eve Naskliyat olarak evden eve nakliye hizmetinin daha kolay esdnek hale gertirmek amacı ile müşteri talebi oolması halinde  taşıma hizmetide vermekteyiz. Eski tip olup yüksek olan dairelerde, merdivenleri darolan apartmanların gene yüksek katlarında oturan siz müşterilerimizin hızlı ve seri bir şekilde güvenli nakliye verme ilkesi ile asansörlü taşımacılık hizmeti vererek müşterinin beğenisini övgüsünü ve güvenini kazanıyoruz.

Bu Güveni Kazanmak Güzel olduğu kadar verilen hizmetin aynı kalitede devam etmesini sağlamakta gerekmektedir.