Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma, nakliye, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı odak noktası kabul eden bir firma olarak hizmetin gerçekleşmesi evresinde öncü bir markadır. Nakliye firmaları arasında kaliteli hizmet, uygun fiyat ve güvenli taşımacılık arıyorsanız doğru adrestesiniz. Asansörlü Nakliyat sektöründe uzun yıllardır çalışan uzmanlaşmış elamanlarımız ve müşterilerimizin vermiş olduğu öz güvenle hizmet vermektedir. Çalışma disiplinini müşterilerinin memnuniyetinden alan kurumsal taşıma konusunda rakiplerinin önüne geçen nakliye, eşyalarınızın değerini bilir. Sadece evden eve taşımacılık değil; dükkân, banka vb. yerlerin taşımacılığını da üstlenmektedir.

asansörlü taşıma

İstanbul Asansörlü Taşıma

İstanbul Asansörlü taşıma ile çağın sunduğu teknolojik gelişmelerden en yüksek seviyede yararlanarak verimliliği artırmak ve daha kaliteli bir hizmet vermek amacıyla, işin taşımacılıktan öte olduğunun farkındadır. Eski dönemlerde yaşanan sıkıntıların çözülmesi adına bulunan çözümlerin içerisinde en yaygın olarak kullanılan asansör sistemi evden eve nakliye firmalarının oluşmasına da sebep olmuştur. Bu sayede taşınma işinde birden fazla firma oluşarak seçenekler artmış ve taşınma işi daha kaliteli yapılır hale gelmiştir.

Asansör Taşıma İşlemleri

  • İlk olarak aracın trafiğe engel olmayacak şekilde taşınma eyleminin yapılacağı apartmana yakın bir mesafeye park edilmesi gerekmektedir.
  • Eşyaların taşınması için kullanılacak olan pencere seçilerek asansör sistemi oluşturulmaktadır.
  • Asansör duvara 90 derecelik bir açı ile yerleştirilmektedir.
  • Eşyaların çıkarılacağı çerçeve yerinden kolay bir şekilde taşıyacak olan yetkili kişilerce sökülmektedir.
  • Tüm bu işlemler sonrası taşınacak eşyalar tek tek pencerenin önüne getirilerek evin içinde görevli olan kişilerce asansöre yerleştirilir
  • Asansörlü taşıma sistemi içerisinde taşıma aracının yanında görevli olan kişiler asansör ile iletilen eşyaları alarak taşıma aracına dikkatli bir şekilde yerleştirirler. Bu sistem sayesinde zamandan tasarruf edildiği gibi eşyalara da zarar vermeden kolay bir şekilde taşınmış olur.