Kartal evden eve nakliyat firmamızın nakliye sektöründe yer almasının geçmişi uzun yıllara dayanmaktadır. Müşterilerimize daha yüksek standartlarda hizmet sunabilmek için, Avrupa ve Amerika ülkelerinin de, nakliyat alanında yapılan geliştirmeler adım adım takip edilmiş ve her geçen yıl bir yeni hizmet sizlere sunmuş olduğumuz eşya taşımacılığı hizmetinin üzerine eklenmiştir.

                                            Kartal Evden Eve Nakliyat

kartal evden eve nakliyatKartal evden eve nakliyat ile isterseniz tüm eşyalarınızı ya da isterseniz birkaç eşyanızı şehirlerarası ve şehir içi nakliyat olmak üzere başka bir eve güvenle taşıtabilirsiniz. Firmamız aynı zamanda kurumsal taşımacılık hizmeti ile de ilgilenmekte olduğundan eşyalarınızı sigortalatarak transfer ettirebilme imkanınız bulunmaktadır. Eşyalarınızı başka bir eve taşırken kaliteli bir Kartal evden eve nakliye firması ‘nı tercih etmeniz, sizler için her açıdan daha iyi olacaktır.

Evden eve nakliyat hizmeti, tüm uygulamaları ile birlikte kısmen yeni bir hizmettir. Daha doğrusu, standart ev taşıma işlemlerine yeni uygulamalar eklenmiş ve ev taşımak daha konforlu bir hale getirilmeye çalışılmıştır.

Kartal  Evden Eve Nakliye

Eklenen yeni uygulamalardan en önemlileri, ücretsiz expertiz, eşya ambalajlama, montaj ve demontaj gibi hizmetlerdir. Ayrıca eşyalarınız yeni evinize taşındıktan sonra çalışanlar tarafından evinize yerleştirilmesi yapılmaktadır. Dolayısıyla bu kusursuz hizmeti tercih ettiğinizde eşyalarınıza el sürmeden taşınırsınız e size sadece eşyalarınızın nerede olmasını istediğinizi söylemek kalır.

Kartal evden eve  sırasında asansörlü evden eve nakliye hizmetini tercih edebilir ve böylece zamanınızı da boşa harcamamış olursunuz. Ücretsiz expertiz uygulaması sayesinde, nakliyat ücretleriniz çok öncesinden belirlenmekte ve bütçenize uygun olmayan bir hizmeti almanız da engellenmektedir.

Kartal Evden Eve Nakliye Fiyatları

Tüm nakliyat giderleri eşya miktarınıza göre hesaplandığından dolayı, sonrada ek bir ücret firmamız tarafından müşterilerinden talep edilmemekte ve herhangi bir sürpriz yaşamanız da söz konusu olmamaktadır. Nakliyat giderleri, genellikle eşyalarınızın hangi mesafeye ulaştırılacağına ve ne kadar eşyanız bulunduğuna göre değişmektedir.

Eşya miktarınızın çok olması nakliyat aracının ebatlarını da artıracak, aynı zamanda iş gücü ve harcanan zamanı da çoğaltacaktır. Kartal evden eve nakliye fiyatları, harcanan ambalaj malzemesinin miktarından da etkilenmektedir. Tek kullanımlık ambalajlar bu konuda belirleyici olmaktadır.

2 Yorum

  • Kazlıçeşme Evden Eve Nakliyat - Kevser Nakliyat 0533 397 25 76

    […] avrupa yakasında şubesi aracılığı ile hizmet sunan firmamızın  merkezi pendik te olup kartal nakliyat sektörün de de marka olan […]

  • Van Evden Eve Nakliyat - Kevser Nakliyat 0533 397 25 76

    […] Kartal evden eve nakliyat firmamız da bulunmaya devam eden araçlarımızın bakım ve onarımı her zaman etkin bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sizde bu kaliteli hizmetten yararlanmak için kampanya koşullarını her zaman internet üzerinden inceleyebilirsiniz. Depolama alanında göstermiş olduğumuz kaliteli hizmetleri sayesinde Türkiye’nin lider firmaları arasında yer almaya devam ediyoruz. […]

  • Bir Yorum Yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir