Kartal evden eve nakliyat firmamızın nakliye sektöründe yer almasının geçmişi uzun yıllara dayanmaktadır. Müşterilerimize daha yüksek standartlarda hizmet sunabilmek için, Avrupa ve Amerika ülkelerinin de, nakliyat alanında yapılan geliştirmeler adım adım takip edilmiş ve her geçen yıl bir yeni hizmet sizlere sunmuş olduğumuz eşya taşımacılığı hizmetinin üzerine eklenmiştir.

                                            Kartal Evden Eve Nakliyat

kartal evden eve nakliyatKartal evden eve nakliyat ile isterseniz tüm eşyalarınızı ya da isterseniz birkaç eşyanızı şehirlerarası ve şehir içi nakliyat olmak üzere başka bir eve güvenle taşıtabilirsiniz. Firmamız aynı zamanda kurumsal taşımacılık hizmeti ile de ilgilenmekte olduğundan eşyalarınızı sigortalatarak transfer ettirebilme imkanınız bulunmaktadır. Eşyalarınızı başka bir eve taşırken kaliteli bir Kartal evden eve nakliye firması ‘nı tercih etmeniz, sizler için her açıdan daha iyi olacaktır.

Evden eve nakliyat hizmeti, tüm uygulamaları ile birlikte kısmen yeni bir hizmettir. Daha doğrusu, standart ev taşıma işlemlerine yeni uygulamalar eklenmiş ve ev taşımak daha konforlu bir hale getirilmeye çalışılmıştır.

Kartal  Evden Eve Nakliye

Eklenen yeni uygulamalardan en önemlileri, ücretsiz expertiz, eşya ambalajlama, montaj ve demontaj gibi hizmetlerdir. Ayrıca eşyalarınız yeni evinize taşındıktan sonra çalışanlar tarafından evinize yerleştirilmesi yapılmaktadır. Dolayısıyla bu kusursuz hizmeti tercih ettiğinizde eşyalarınıza el sürmeden taşınırsınız e size sadece eşyalarınızın nerede olmasını istediğinizi söylemek kalır.

Kartal evden eve  sırasında asansörlü evden eve nakliye hizmetini tercih edebilir ve böylece zamanınızı da boşa harcamamış olursunuz. Ücretsiz expertiz uygulaması sayesinde, nakliyat ücretleriniz çok öncesinden belirlenmekte ve bütçenize uygun olmayan bir hizmeti almanız da engellenmektedir.

Kartal Evden Eve Nakliye Fiyatları

Tüm nakliyat giderleri eşya miktarınıza göre hesaplandığından dolayı, sonrada ek bir ücret firmamız tarafından müşterilerinden talep edilmemekte ve herhangi bir sürpriz yaşamanız da söz konusu olmamaktadır. Nakliyat giderleri, genellikle eşyalarınızın hangi mesafeye ulaştırılacağına ve ne kadar eşyanız bulunduğuna göre değişmektedir.

Eşya miktarınızın çok olması nakliyat aracının ebatlarını da artıracak, aynı zamanda iş gücü ve harcanan zamanı da çoğaltacaktır. Kartal evden eve nakliye fiyatları, harcanan ambalaj malzemesinin miktarından da etkilenmektedir. Tek kullanımlık ambalajlar bu konuda belirleyici olmaktadır.