Kartal Evden Eve Nakliyatambalajlama2-370x270

İstanbul’un güzide ilçelerinden olan Kartal ilçesinde şehirlerarası evden eve nakliyat ve şehiriçi nakliyat evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Evden eve nakliyat hizmetinde 2001 yılından günümüze 19 yıllık tecrübeye sahibiz. Diğer tüm il ve içlerde olduğu gibi Kartal evden eve nakliyat hizmetinde de asansörlü taşıma hizmetini müşterilerimize sunmaktayız.

Kevser Nakliyat olarak evden eve nakliyata ek olarak ofis taşıma, kurumsal nakliyat, parça eşya taşıma ve depo hizmetleri de vermekteyiz. Müşterilerimizle anlaşmaya varmadan önce taşınacak eşya ya da malzeme konusunda detaylı bilgiler talep etmekteyiz. Bu sayede, taşınacak malzemelerin türünü ve taşıma yöntemlerini belirleyip net fiyat çıkarabilmekteyiz.
Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alanların Şikâyetçi Oldukları 5 Sebep
Evden Eve Nakliyat hizmeti için anlaşılan ücrette taşıma esnasında ya da sonrasında nakliyat şirketinin hizmet bedelini artırmak istemesi,
Taşınan eşyaların taşıma esnasında zarar görmesi,
Nakliye esnasında taşınan eşyaların zarar görmesi,
Taşıma günü nakliye firmasının çeşitli mazeretlerle taşıma akdinden vazgeçmesi,
Nakliye firması personeli tarafından taşıma esnasında bina asansörünün yük asansörü gibi kullanılması
Kartal evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan alacak müşterilerimizin yukarıda bahsedilen şikayetlere konu nedenlerle karşılaşmayacaklarını şimdiden taahhüt ederiz.

kartal evden eve nakliyatÇünkü: Evden eve nakliyat fiyatı müşterilerimizden aldığımızı bilgilere tecrübeli elemanlarımız tarafından net olarak belirlenir.
Tüm eşyalar türlerine göre uygun ambalajlara sarılır.
Nakliye araçlarımız Karayolu taşıma yönetmeliğine uygun, K1-K-2 belgelidir. Eşyalar nakliye aracına iş sağlığına uygun olacak şekilde istiflenir. Uygun sigorta poliçesi ile de sigortalanır.
Taşıma için anlaşılan zamanda nakliye aracı ve yeterli sayıda personel hazır olur. Müşterilere ani gelişen durumlara ilişkin bilgiler makul zaman diliminde verilir.
Asansörlü evden eve taşıma hizmeti tüm nakliye araçlarımızda olduğu için binaların asansörlerini kullanmak zorunda kalmayız.

Kartal Evden Eve Nakliye Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları, taşınacak malzemelerin miktarı, taşınacak evin kaçıncı katta olduğu, nakliye mesafesi ve sigorta taleplerine göre belirlenmektedir. Siz değerli müşterilerimizden, bahse konu bilgileri sizden almadan fiyat veren evden eve nakliyat firmalarından uzak durmanızı tavsiye ederiz. Firmamızdan fiyat almak ve bizimle iletişime geçmek için lütfen tıklayınız.
Kevser nakliyat sadece eşya ve malzeme taşımaz; hayalleri, umutları ve geleceği taşır.