Uluslararası nakliyat alanında Türkiye ‘nin en iyi nakliyat firmalarından biri olmayı başaran firmamız Türkiye ve dünya çapında tanınmış bilinen nakliye firmasıdır. 30 senedir Türkiye ve bir çok Ülkeye  karadan ve denizden demiryolu, havayolu ile nakliye hizmeti veren “Kevser Nakliyat” tüm taşımacılık hizmetlerinde çözümlerini yenileyerek teknolojiler çerçevesinde kendini geliştirmektedir. En uygun fiyat garantisi veren “Kevser Nakliyat” dünya çapı nakliyat hizmeti sağlayan Türkiye nin lider taşımacılık adresidir

Uluslararası Nakliyat Depolama Hizmetleri

Uluslararası evden eve nakliyat firmaları sektöründe 100’lerce firma olmasıyla beraber her firmanın farklı hizmet kalitesi vardır ve Ekşioğlu Lojistik bu firmalar arasında kalitesini korumaktadır. hizmetlerinden ödün vermeyip müşterilerine en iyi hizmet sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz çünkü; firmamızın altın kuralı müşteri memnuniyetidir.

Uluslararası Depolama ve lojistik hizmetlerinde güvenliği yüksek depolama hizmeti için uygun yüksek standartlarda depolama alanlarımızla siz değerli gurbetçilerimizin hizmetinizdeyiz. Depolarımız Son yıllarda tüm dünyayı etkisi altına alan büyük bir pandemiye yol açan “Coronavirüs” e karşı sürekli olarak dezanfektte edilmekte. Eşyalarınız özel steril malzemeler ile ambalajlanıp muhafaza altına alınmaktadır. Tüm depolalarımızın güvenliğini en ön planda tutmakta bunun için gerekli tüm çalışmaları aralıksız sürdürmekteyiz.

Uluslararası Nakliye; Firma Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Öncelikle firmanızı seçerken firmanın kurumsal olup olmadığını araştırınız. Ucuz teklif veren firmaları hemen tercih etmeyiniz. Firmanın tecrübesi ve hizmet kalitesi çok önemlidir. Ucuz teklif veren firma taşınma sonrasında size ekstra masraflar çıkartıp, sizi mağdur edebilir.

Uluslararası nakliye firması seçerken taşımanızın sigorta kapsamında olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmekte. Aksi taktirde yaşanılacak bir kaza durumunda mağduriyetiniz giderilemez. Firma ile taşımacılık sözleşmesi mutlaka yapmanız gerekmektedir. Bu sayede kendinizi güvence altına almış olursunuz. Daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için hemen firmamız ile iletişime geçip hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir