Ümraniye evden eve nakliyat  Ümraniye, Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) verilerine göre Esenyurt, Küçükçekmece, Bağcılar ve Pendik’ten sonra İstanbul’un en kalabalık 5. İlçesidir. Bu nedenle Ümraniye evden eve nakliyat hizmetleri talepleri oldukça yoğundur.

ümraniye evden eve nakliyat

 

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye evden eve nakliye firmaları olarak şehiriçi evden eve nakliyat ve diğer illerden Ümraniye’ye gelmek isteyenlerin taşımacılık isteklerini karşılamak üzere 7/24 çalışmaktayız.

Ümraniye evden eve nakliye hizmeti arayanlar, 18 yıllık taşıma konusunda tecrübesi ile kusursuz müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızı tercih edebilirler.

Şehirlerarası evden eve nakliyat, şehiriçi evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve kurumsal taşıma gibi çeşitli taşımacılık alanlarında hizmet vermekteyiz. Tüm bu nakliye hizmetlerinde, asansörlü evden eve taşıma güvenini müşterilerimize sunmaktayız. Taşınacak eşyalar taşınma esnasında zarar görmemesi için tüm tedbirler firmamızca alınır.

 

Ümraniye Evden Eve Nakliye Firması

Evden Eve Nakliyat Esnasında Eşyaların Zarar Görmemesi İçin Alınması Gereken Tedbirler Nelerdir?

 • Taşınacak ev ya da ofisteki kıymetli ve özel eşyalar işveren tarafından toplanmış olmalı,
 • Buzdolapları boşatılmış olmalı,
 • Çamaşır ve bulaşık makineleri boşaltılmış, kirli suları tahliye edilmiş olmalı,
 • Nakliye aracının en uygun şekilde yüklenebilmesi için binaya en uygun şekilde yaklaşması, park etmesi sağlanmalı,
 • Tüm malzemeler sağlam kutulara konulmuş ve koli bandı ile bantlanmalı,
 • Taşıma esnasında çizilmesi muhtemel mobilyalar ve kırılacak tüm eşyalar sağlam bir şekilde ambalajlanmalı,
 • Asansörlü evden eve nakliyat imkânı varsa mutlaka değerlendirilmelidir.

 

Ümraniye Nakliyat Fiyatları Nelerdir?

Ümraniye nakliyat fiyatları mızı mutlaka görmenizi istiyoruz. Nakliyat ya da taşımacılık sektöründe, evden eve nakliyat fiyatları olarak söylenebilir. Net fiyat vermek yanlış olacaktır.

Çünkü taşınacak evin oda sayısı, hangi katta olduğu, taşınacak ofis malzemelerin hassasiyeti, nakliye mesafesi ve sigorta poliçe tutarı gibi etkenler Kevser evden eve nakliyat fiyatlarını belirlemede önemlidir.

Kevser Nakliyat olarak şehirlerarası ve şehiriçi nakliyat konusunda misyon ve vizyonumuza uygun olarak bizimle temasa geçen her müşterimizle yakından ilgileniyoruz. Nakliyesi yapılacak ürünlere ilişkin detayları müşterimizden istiyor ve net fiyat veriyoruz. Fiyat konusunda karşılıklı olarak anlaşılmasından sonra nakliye sürecini başlatıyoruz.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ümraniye  evden eve nakliyat ‘ı tercih eden müşterilerimiz nakliye sürecinin hiçbir aşamasında fiyat değişikliği talebiyle karşılaşmaz. Bu sayede  nakliye firmaları konusunda en çok şikayet edilen durumu ortadan kaldırmış oluyoruz. Kevser nakliyat, sadece eşya taşımaz. Hayalleri, umutları taşır. Söz taşır.

1 Yorum

 • Yukarıdudullu Evden Eve Nakliyat - Kevser Nakliyat 0533 397 25 76

  […] korsan olarak nakliye hizmeti veren firmaların bakışını bu yöne çevirmiştir. Firmamız Ümraniye evden eve nakliye hizmetleri konusunda uzun senelerdir edinmiş olduğu deneyimle, bu sektörde her zaman var […]

 • Bir Yorum Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir