Fuar taşımacılığı ‘nda lider olan Kevser evden eve nakliyat olarak sizlere ürünlerinizi tanıtmak için katılacağınız başta fuar olmak üzere tüm sergi ve organizasyonlarda ürünlerinizi standlarınızı güvenli taşımacılık hizmetimiz altında nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Katılacağınız her türlü organizasyonda firmamıza güvenebilirsiniz.

fuar taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı

Fuar taşımacılığı hizmetimizde standların montajı için deneyimli marangoz ustalarımız kullanılmakta, ekibimiz profesyonel olarak fuar taşımacılığı hizmet alanında eğitilmektedir. Ürünlerin hasarsız taşınması için tüm önlemler ücretsiz ekspertiz raporu ile tespit edilmekte ona göre planlı bir nakliye ve taşımacılık hizmeti verilmeye çalışılmıştır.

Fuar nakliyesi ‘nde en önemli etkenin ürünlerin standların fuar açılmadan hazır hale getirilmesi, fuar sırasında problem yaşanacak olumsuzlukların ortadan kaldırılmasıdır. Kullandığımız Ekipmanların fuar taşımacılığı içinde uygun hale getirilmesi, fuar taşımacılığında teknolojinin takibi ile müşteriye yansıması sağlanmaktadır.

Fuar Stand Taşımacılığı; Nakliyenin Uzmanı

Firmamız nakliye sektörünün her alanında profesyonel ve uzman ekibiyle başarıyla faaliyetlerini sürdürmekte. Nakliye iligili her alanda kendisini kanıtlayan firmamız aynı şekilde fuar stand taşıma alanında da başarıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Fuarlara gidecek ürün veya diğer materyallerinizi taşıma esnasında hiçbir hasar görmeyecek şekilde ambalajlayarak ve araçlarımızda hiçbir şekilde savrulmalarına neden olmayacak şekilde yerleştirilmeleri hatta sabitlenmeleri sağlanarak taşınmaktadır.

Taşımacılık firmamız sadece fuarlarda sergileyeceğiniz ürünlerinizi veya platform kurulumu için kullanacağınız materyalleri taşımakla kalmaz bu materyallerin fuar yerine kurulumunu da gerçekleştirerek bu işlerle sizin uğraşmanıza engel olmaktadır. Bu sayede siz de buradan hem zaman kazanırsınız, hem fuar telaşında fazladan bir işle uğraşmak zorunda kalmazsınız, hem de bunları kurduracak başka bir aramak zorunda kalmazsınız. Biz bu işlemlerin hepsini fuar taşıma işleminin içinde görerek beraber yapıyoruz.

ambalajlama

Fuar Taşımacılığı Standlarınızın Kurulumu

Alanında uzman ve profesyonel personellerimiz sayesinde fuar ile ilgili yapılması gereken hemen her işlemi tek seferde sizin adınıza gerçekleştirerek sizleri pek çok külfetten tek seferde kurtarıyoruz. Bir fuarda faaliyet gösterirken fuardan başarı ile kazanımlarla ayrılmak isteyen firma mutlaka tüm enerjisini samimi bir şekilde bu fuarda ki işlemlerine vermek zorundadır bu nedenle de daha çok fuar ortamıyla, kurulacak stant ya da platformun çevresinde bir takım ek düzenlemelerle uğraşmalıdır.

Bu nedenle fuar taşımacılığı, fuar nakliyesi işlemiyle aynı anda uğraşmaması gerekir. Biz de bu nedenle siz kendi işlerinizi takip ederken taşıma ile ilgili tüm işlemleri firma olarak üstlenerek sizlerin de rahat bir nefes almasını sağlamaktayız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.