Fatih evden eve nakliyat artık kalite herşeyin ötesinde diyerek başladığı taşımacılık hizmetinde 20 yıllık başarılı bir geçmişi geride bırakan, önerileri ve her türlü görüşleri saygı ile karşılayıp bir sonraki taşımada bunları ön planda tutarak hizmet planlaması yapan lider firmalardandır. Ev taşıma yada ofis farketmez taşımanın türü boyutu ne olursa olsun amaç eşyayı bulunduğu konumdaki itibari ile yeni konumuna hızlı ve titiz bir planlama takibi işleyiş ile taşınması ilk unsurdur.

Fatih Evden Eve Nakliyat

fatih evden eve nakliyat
fatih evden eve nakliye

Fatih evden eve nakliye firmaları olarak biz Fatih halkına merkezi İstanbul olmak üzere tüm taşımalarında yanında olacak şekilde kaliteli ve ucuz bir taşınma imkanı sunuyoruz. Taşıma öncesi eşyalarını biz paketliyor, sökülecek beyaz eşyalarınızı, güvenlik kameralarınızı bir söküyoruz. Bu işleri yaparken uzman personelimizi kullanıyoruz.

Yeni adresinde de aynı şekilde belirlediğiniz yerlere yerleştiriyoruz. Cam eşyalarınızı balonlu ambalaj malzemesi ile, mobilyalarınızı köpeklere sarıyoruz. Taşırken bir taşıma sırası oluşturuyor. Araç içine en sağlıklı şekilde yerleştiriyoruz.

 

Fatih Nakliyat, Fatih Evden Eve Nakliye Firmaları

Fatih evden eve nakliye firmaları taşıma öncesi sunduğu hizmet sayesinde eşyanın boyutuna göre kamyon ve personel, türüne göre de malzeme belirlemekte, bu sayede yok kamyon almadı gibi can sıkan diyaloglara girmenize izin vermiyoruz. Sizleri mutlaka aldığınız hizmetten memnun kalacak şekilde çalışmalarımızı organize ediyoruz. Herhangi bir aksaklıkta yönetici birimimiz ani müdahalelerle önüne geçiyoruz.

Fatih Nakliyat olarak 7/24 her zaman garantili güler yüzlü işinin ciddiyetini bilerek hizmet vermektedir. Hizmetin en iyisini verdiğimizden emin olarak bizi arayın. Geniş nakliyat filosu, deneyimli elemanlar, eşya sigortası ve montaj hizmeti ile siz hiçbir şeye elinizi sürmeden kısa bir süre içinde yeni evinize yerleşmiş olacaksınız. Şehir içine ya da şehir dışına yapılacak taşıma hizmetinde deneyimin farkını siz de gözlerinizle göreceksiniz. Taşınma denilen o büyük yükten de kurtulmuş olacaksınız.

Fatih Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Dört dörtlük verilen hizmette nakliyat ücretini ister nakit ister kredi kartınızla ödeyin. Yeni evinizin kapısını huzurla açacak, Fatih evden eve nakliye kolaylıkları ile büyük taşınma telaşları yaşamayacak, zamandan kazanacaksınız. Sabah uyandığınızda eski evinizde akşam uyurken yeni evinizde olacaksınız. Bu süre içinde siz hiç yorulmayacak, hazırlıklar aşamasında belki sadece gözlemci olarak kalacaksınız. Teknolojinin getirdiği yeniliklerle, prensiplere bağlı verilen nakliyat hizmetiyle yeni evlerinize yüzünüzün gülerek, gerilmeden, huzur içinde gireceksiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir