Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih evden eve nakliyat artık kalite herşeyin ötesinde diyerek başladığı taşımacılık hizmetinde 20 yıllık başarılı bir geçmişi geride bırakan, önerileri ve her türlü görüşleri saygı ile karşılayıp bir sonraki taşımada bunları ön planda tutarak hizmet planlaması yapan lider firmalardandır. Ev taşıma yada ofis farketmez taşımanın türü boyutu ne olursa olsun amaç eşyayı bulunduğu konumdaki itibari ile yeni konumuna hızlı ve titiz bir planlama takibi işleyiş ile taşınması ilk unsurdur.

fatih evden eve nakliyat
fatih evden eve nakliyat

Fatih Evden Eve Nakliyat Firmaları

Fatih evden eve nakliyat olarak biz Fatih halkına merkezi İstanbul olmak üzere tüm taşımalarında yanında olocak şekilde kaliteli ve ucuz bir taşınma imkanı sunuyoruz. Taşıma öncesi eşyalarını biz paketliyor, sökülecek beyaz eşyalarınızı, güvenlik kameralarınızı bir söküyoruz. Bu işleri yaparken uzman personelimizi kullanıyoruz. Yeni adresindede aynı şekilde belirlediğiniz yerlere yerleştiriyoruz. Cam eşyalarınızı bolunlu ambalaj malzemesi ile, mobilyalarınızı köpeklere sarıyoruz. Taşırken bir taşıma sırası oluşturuyor. Araç içine en sağlıklı şekilde yerleştiriyoruz.

Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih evden eve nakliyat taşıma öncesi sunduğu hizmet sayesinde eşyanın boyutuna göre kamyon ve personel, türüne görede malzeme belirlemekte, bu sayede yok kamyon almadı gibi can sıkan diyaloglara girmenize izin vermiyoruz. Sizleri mutlaka aldığınız hizmetten memnun kalacak şekilde çalışmalarımızı organize ediyoruz. Herhangi bir aksalklıkta yönetici birimimiz ani müdahalelerle önüne geçiyoruz.