Ahmetyesevi evden eve nakliyat olarak bizler bu güne kadar sunmuş olduğumuz profesyonel hizmetlerimiz ile bu sektörde lideriz. Profesyonel bir şekilde hizmet sunan bir firma haline geldik ve ilerlemeye de devam ediyoruz. Firma olarak kendimizi her daim geliştiriyor ve çeşitli yenilikler ile değişimlere hazır bir şirket haline getiriyoruz.

ahmetyesevi evden eve nakliyat

Ahmetyesevi Evden Eve Nakliyat

Sizler de dilediğiniz zaman bizlere 7/24 ulaşabilir ve bizlerin profesyonel nakliyat hizmetlerinden faydalanmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Bizler de bu durumda oldukça hızlı bir şekilde harekete geçiyor ve sizlere hizmetlerimizi sunabilmek amacı ile sizler ile iletişime geçiyoruz.

Sizlerin eşyalarını evinize geldiğimiz gibi alıp götürmüyor aksine eşyalarınızın hepsini teker bir şekilde incelemeye alıyoruz. Bu saye de eşyalarınızın bir istatistiğini çıkartıyor ve hizmetlerimizi sunabileceğimiz şekilde kategorilere bölüyoruz. Beyaz eşyalarınızı özenle paketliyor kırılabilir küçük eşyalarınızı da özenle ambalajlıyor ve bundan sonra taşıma işlemine Ahmetyesevi evden eve nakliyat firmaları olarak itina ile başlıyoruz.

Ahmetyesevi Evden Eve  Nakliye Fiyatları Ev Ofis Taşımacılığı

Uzman ekspertizleri aracılığı ile taşınacak olan konutu önceden görerek bu doğrultuda çalışmalarını hazırlayan ve sürece yön veren şirketimiz, Ahmetyesevi evden eve  nakliye fiyatları, işlem esnasında kullanılacak araçların sayı ve kapasitesini, gerekli paketleme materyallerini ve eleman adedini de yine bu çalışma sonucu kesin olarak belirlemektedir.Kapalı kasa kamyonları ile eşyaları güvenli ve muhafazalı bir biçimde transfer etmekteyiz. Eşya Ambalajlama hizmetleri ile ev ve kurumsal alanların içerisinde bulunan tüm eşyaları ambalajlamaktayız.

Mobilya, elektronik eşya, makine, kırılma özelliğine sahip malzeme, evrak, dokümantasyon ve aklınıza gelen ne varsa sınıfına göre ayrı ayrı toplamaktayız. Uygun ambalaj seçenekleri ile muhafaza altına alarak koli ve kutularla sevkiyata hazır hale getiren şirketiz.

Ahmetyesevi Nakliye Eşya Depolama

Hem şehir içi hem de şehirler arası mesafelere güvenle nakledilmesini sağlar. Ayrıca montaj, demontaj, tesisat ve marangozluk hizmetlerini de yine aynı hizmet başlığı altında işinde uzman personelleri ile gerçekleştiren bu sayede size ayrıca zahmet ve masraf bırakmayan kuruluşumuz Ahmetyesevi evden eve  eşya depolama başta Pendik olmak üzere İstanbul da bulunan tüm ilçe ve semtlere Avrupa standartlarında taşımacılık hizmetleri verir.