Hastane Taşımacılığı

Hastaneler insanların sağlık sorunlarını gidermesi için gittikleri ve ve sağlık sorunları giderdikleri yada hafiflettikleri kurumsal hizmet veren en büyük ve en ciddi hizmet ağlarının başında gelir. Bu Yüzdende Hastane Nakliyesi ve hastane taşımacılığı hizmeti çok önemli bir hizmet türüdür.

hastane taşımacılığı

Hastane Nakliyesi

Hastane taşıması sırasında en dikkat edilmesi gereken şey hastalarda kullanılan tıbbi cihazların ve malzemelerin vede gene hastaların kullandığı yatakların ve odaların steril bir şekilde hijyenik ambalaj malzemeleri kullanılarak taşınmasıdır. Tozlanmaya kirlenmeye herhangi bir mikrop kapmaması için kullanılan ambalaj malzemeleri birinci dereden önemli olup bu hizmet ağında özel ve kendi ürettiğimiz, geliştirdiğimiz ambalaj malzemelerini kullanmaktayız.

Hastane taşımacılığı öyle profesyonel olmayıp bu hizmeti verdiğini beyan eden her firmanın yapabileceği bir hizmet değildir. İstanbul Evden Eve Nakliyat olarak birçok özel kamu hastanenin, sağlık ocağı ve polikliniğin sağlıklı ve güvenli bir şekilde nakliyesini gerçekleştirmiş olmaktan ve bizi seçen müşterilerimizin güvenine layık olmaktan gururu duymaktayız.

İstanbul Hastane Taşımacılığı

İstanbul hastane taşımacılığı yapmak için kesinlikle önceden ücretsiz ekspertiz ile rapor tutulmalı hizmetin nasıl ve ne şekilde en güvenli biçimde yapılacağı hesaplanmalıdır. Birde en önemli bir mevzu varki o çok önemli, hastanede bulunan tıbbi artıklar özel ambalajlarla paketlenmeli ve ayrı bir araçla taşınmalıdır. Sizde Nakliye hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız telefonlarımızdan yada mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.