Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşımacılığı

Hastaneler insanların sağlık sorunlarını gidermesi için gittikleri ve ve sağlık sorunları giderdikleri yada hafiflettikleri kurumsal hizmet veren en büyük ve en ciddi hizmet ağlarının başında gelir. Bu Yüzdende Hastane Nakliyesi ve hastane taşımacılığı hizmeti çok önemli bir hizmet türüdür.

Hastane Taşımacılığı

Hastane taşıması sırasında en dikket edilmesi gereken şey hastalarda kullanılan tıbbi cihazların ve malzemlerin vede gne hastaların kullandığı yatakların ve odaların steril bir şekilde hikneik ambalaj malzemelri kullanılarak taşınmasıdır. Tozlanmaya kirlenmeye herhangi bir mikrop kapmaması için kullanılan ambalaj malzemleri birincidereden önemli olup bu hzmet ağında özel ve kendiürettiğiömiz, geliştirdiğimiz ambalaj malzemelrini kullanmaktayız.
Hastane taşımacılığı öyle profesyonel olmayıp nbu hizmeti verdiğini beyan eden her firmanın yapabileceği bir hizmet değildir. İstanbul Evden Eve Nakliyat olarak birçok özel kamu hastanenimn, sağlık ocağı ve polikliniğin sağlıklı ve güvenli bir şekilde nakliyesini gerçekleştirmiş olmaktan ve bizi seçen müşterilerimizin güvenine layık olmaktan gurru duymaktayız

Hastane Taşıma

Hastane taşıması yapmak için kesinnlikle önceden ücretsiz ekspertiz ile rapor tutulmalı hizmetin nasıl ve ne şekilde en güvenli biçimde yapılacağı hesaplanmalıdır. Birde en önemli bir mevzu varki o çok önemli, hastanede bulunan tıbbi artıklar özel ambalajlarla paketlenmeli ve ayrı bir araçla taşınmalıdır. Sizde Nakliye hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız telefonlarımızdan yada mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.