Banka Taşımacılığı

İstanbul Evden Eve Nakliyat olarak yürütmekte olduğumuz kurumsal taşımacılık hizmeti ne paralel olarak banka taşımacılığı hizmetinide vermekteyiz. Banka Taşımacılığı hizmeti diğer nakliye hizmetlerinden daha farklı olarak yürütülmesi gereken ciddi bir nakliye hizmet türüdür. BU yüzdende bu nakliye hizmetini yürütürken diğer nakliye hizmetlerimizde müşterimize sunduğumuz eğitimli deneyimli personel ayrıcalığını onlarada sunmak zorundayız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat, banka taşımacılığı hizmetini tüm bankalara vve onların şubesine sunmakta olup bugüne kadar bu hizmeti birçok defa vermenin müşteride güveni kazanmanın gururunu taşımaktadır.

banka taşımacılığı

Banka Taşımacılığı

Banka taşımacılığı hizmetinde ATM lerin taşınması bilgisayarların zarar görmüyecek şekilde ambalajlanıp pakketlenmesi, memurlar tarafından kullanılan mobilyaların ve ofis gereçlerinin numaralandırılarak paketlenmesi, önemli evrakların ve dosyaların güvenli metal kutularda kilitlenmesi ve paketlenmesi ve en önemli hususta kasaların aracalara yüklenmesi sırası ile yapılan işlemlerdir. Bankaların taşınması sırasında kesinlikle bankanın tayin ettiği güvenlik memurunun bulunması gerekmektedir. Para Kasalarını taşımak için özel ekipman gerekmektedir.