Antika Taşımacılığı, Bir ufak eşyanın bile binlerce lira ettiği hatta paha biçilemediği gerçeği ile bu tür taşımalar kesinlikle hizmeti veren kişilerin gözleminde yapılmalıdır.

antika taşımacılığı
Antika Taşımacılığı

Antika Taşımacılığı

Özellikle tabloların, vazo mobilya, ve değerli gümüş ve bakır eşyaların ambalajlanmasında yumuşak elyaftan sağlıklı ve hijyen malzemelerden yararlanılmalı, hizmeti verecek personelin gerçekten işinin olması gerekmektedir. Zira antika eşyalar uzun yılların etkisi ile en ufak sarsıntı ve yanlış bir hareketle kırılabilmekte, çizilebilmekte, bunların telafisi de genelde mümkün olmamaktadır.

Antika Taşımacılığı

Antika Nakliyesi  alanında birçok başarılı nakliye hizmetini gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyan firmamız hizmetin sağlıklı bir şekilde yürümesi için var gücü ile çalışmalarını arttırmış Antika taşımacılık alanındada evden eve nakliye müşterilerinin yaşadığı mutluluğu yaşatmak için faaliyet alanını genişleterek hizmet vermeye başlamıştır.

Nakliye ve Taşımacılık hizmetinin asla gelişi güzel yapılamayacağı aşırı ölçüde azami dikkat gerektirdiği muhakkaktır. Kurumsal taşımada ise çok daha dikkatli olunması gerekmektedir. Nitekim kullanılan elektornik ve dijital aletlerin hasarsız taşınması için ambalajlamanında yüklemeninde boşaltılmasında profesyonel kişilerce yapılması zorunludur.

Okul, Hastane, Banka vb. birçok resmi kurum ve kuruluşun nakliye hizmetini en güzel şekilde gerçekleştiren firmamızn kurumsal olarak refaransları dikkate alındığında nasıl bir hizmet verdiğimiz ve verdiğimiz hizmetle müşteride nasıl bir güven uyandırdığımız hemen anlaşılır. Kurumsal Taşımacılık ta yukarda belirttiğimiz gibi elekronik ve dijital aletlerin taşınmasına çok dikkat etmemiz gerekmektedir..