Dolayoba Evden Eve Nakliyat

Dolayoba evden eve nakliyat sektöründe yıllar içerisinde edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübemizle sorunsuz evden eve nakliyat çözümleri üretmekteyiz. Sektöre adım attığımız ilk günden bu yana kendi kalite sistemimizi geliştirmeye başladık ve bütün nakliye hizmetlerimizi bu çerçevede sunmaya özen gösterdik. Kalite sistemimiz gereği müşterilerimize en hızlı, en kaliteli ve en ekonomik hizmeti ulaştırmaya çabalıyoruz. Bu doğrultuda, alışılmış taşımacılık tekniklerinden farklı, modern ve yenilikçi hizmetler sunuyoruz. Sunduğumuz bu Dolayoba evden eve nakliyat hizmetlerimizde özel paketleme malzemeleri ve koliler kullanıyoruz. Eşyaların tamamını paketleyerek bu kolilere yerleştiriyoruz. Eşyalarınızın nakliye işleminin herhangi bir aşamasında zarar görmemesi için aldığımız tek önlem bu değildir. Aynı zamanda alanında zaten uzman olan personelimize uzmanlık eğitimleri vermeye devam ediyoruz. Eğitimlerimiz ile hizmet kalitemizi yükseltmeyi hedefliyoruz.

dolayoba evdne eve nakliyat

Dolayoba Evden Eve Nakliyat Firmaları

Taşıma işleminden önce adresinize uzman keşif ekibimizi yönlendiriyoruz. Yerinde eşyalarınızı inceleyip bir ön çalışma gerçekleştiriyorlar. Yapılan bu inceleme ile kullanması gereken nakliye aracı, paketleme malzemeleri ve en uygun nakliyat ekibi belirleniyor. Dolayoba evden eve nakliyat ekibimiz içerisinde elektrikçi, marangoz ve tesisatçı ekip arkadaşlarımız bulunmaktadır. Bu üyelerimiz mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı ve elektronik eşyalarınızı söküyor ve yeni adresinize kurulum işlemini gerçekleştirerek, size kullanıma hazır bir şekilde teslim ediyorlar.

Dolayoba Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Evden eve nakliyat işleminin bir gün öncesinde taşınması gereken tüm eşyalarınızı özel nakliye sigortası kapsamına alıyoruz ve herhangi bir hasar meydana gelmesi halinde, sigorta acentesi hasarınızı en kısa sürede ve en hızlı şekilde karşılıyor. Size sadece özel eşyalarınızı yanınıza alarak, arkanıza yaslanıp kahvenizi yudumlamak kalıyor. Geriye kalan her şeyi sizin yerinize eksiksiz bir biçimde biz hallediyoruz. Sigortalı Dolayoba evden eve nakliyat hizmetlerimizle ilgili bilgi edinmek, keşif talebinde bulunmak yada sorularınızı cevaplandırmak için çağrı merkezimizi arayınız.