Pendik evden eve nakliyat olarak nakliye hizmetimizi İstanbul Pendik İlçesi’nden yürütmekteyiz. Yılların vermiş olduğu tecrübe, yük ve eşya taşımacılığına uygun en yeni teknolojiye sahip araç filomuz ve ekipmanlarımız ile işinin ehli, eğitimli personelimizle Türkiye’nin 81 iline Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat ve Şehir içi Nakliyat, Yük ve Eşya Taşımacılığı konusunda hizmet vermekteyiz.

pendik evden eve nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat

Firmamızın, sayıları binlere varan Evden Eve Nakliyat Firmaları arasından; kurumsal yapısı, sınırsız müşteri memnuniyeti ile ön plana çıktığını belirtmek isteriz. Pendik evden eve nakliyat taleplerinizi karşılamak üzere 7/24 hazırız.

Evden eve taşımacılık; 3+1 bir evin sadece bir ilden başka bir ile taşınması demek değildir. Evden eve nakliyat ile evinini taşımak isteyenlerin eşyalarının yanında; hatıralarını, acılarını, umutlarını da taşırsınız. Bu düşüncelerle, firma çalışanlarımız ve idarecilerimiz taşınacak her bir eve emanet gözü ile bakar. Eşyaların her birine anlam yükler.

Pendik Evden Eve Nakliyat

Firmamız envanterinde kayıtlı her bir araç, 1+1 evden eve nakliye, 2+1 evden eve nakliye, 3+1 evden eve nakliye vs. her türlü ev, işyeri, fuar nakliyesini karşılayacak sayıda ve yeterliliktedir.  Ayrıca asansörlü evden eve nakliye hizmetini de verebilen firmamız, eşyalarınızı zarar vermeden taşır. Demonte edilmesi gereken gardrop, vitrin, dolap gibi eşyalar profesyonel ellerce demonte edilir, kurmak istediğiniz yere de aynı şekilde kurulumu yapılır.

Beyaz eşyalarınız ile televizyonlar, özel paketleme ambalajlarıyla paketlenir. Buzluktaki donmuş yiyeceklerinizin erimeden, bozulmadan taşınması için nakliye süresince soğuk zincir uygulaması yapılır. Ev eşyalarınız, fuar malzemeleriniz, ofis malzemeleriniz ve parça eşyalarınız taşımada zarar görmemesi için en uygun şekilde paketlenip sarılır.

Sarılan eşyalar asansörlü taşımacılık yöntemi ile evden çıkarılır ve araca emniyetli bir şekilde istiflenir. Eşyalar kaymaması, yıkılmaması için araç içinde bağlanır. Tüm bu işlemler Karayolu Taşıma Yönetmeliği’ne uygun bir şekilde yapılır.

pendik evden eve nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nelerdir?

Evden eve nakliyat fiyatları aşağıda verilen özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Taşınacak evin:

  1. Hangi katta olduğu,
  2. Asansörlü taşımaya uygun olup olmadığı,
  3. Oda sayısı, (1+1, 2+1, 3+1, 4+1 gibi)
  4. Yeni yer ile eski yerin arasındaki kilometre mesafe, (İstanbul Pendik’ten Van’a)
  5. Sigorta poliçesinin kapsamı,

Yukarıda belirtilen özellikler evden eve nakliyat fiyatlarını belirleyen en önemli faktörlerdir. Bu tür bilgileri almadan fiyat veren firmalara şüphe ile yaklaşılmalı gerekirse birkaç firmayla da temas kurulup bilgi ve fiyat aldıktan sonra anlaşılmalıdır. Firmamızdan fiyat teklifi almak için tıklayınız.