İkizdere Evden Eve Nakliyat

İkizdere Evden Eve Nakliyatİkizdere Evden Eve Nakliyat, İkizdere ilçesi, Rize’nin Trabzon sınırındadır. İlçe ismini Yaylalarından dökülüp gelen Karadere, Çamlık ve Cimil Derelerinin birleşmesinden alır. Bu dereler aynı zamanda ilçe bulunan tarım arazilerin sulama kaynağını oluşturur. Rize ve Trabzon arasında bulunan ilçe, coğrafi konumunu sayesinde ulaşım alanında avantajlıdır. İkizdere’nin Trabzon Hava Limanı’na mesafesi 90 km’dir. Bu sayede nüfus hareketliliği diğer ilçelere nazaran İkizdere’de yoğundur. İkizdere evden eve nakliye hizmeti almak isteyenler yılın her dönemimde çıkabilmektedir. İlçe halkının başlıca geçim kaynağı çay yetiştiriciliğidir. Kivi, mısır ve mandalina da yetiştirilen diğer ürünlerdir.


İkizdere Evden Eve Nakliye Hizmetleri

Karadeniz sahil yolu hattı evden eve nakliyat firmaları için avantajlı rotadır. Fırsat yükü her daim çıkabilmektedir. Bu nedenle Karadeniz Bölgesi evden eve nakliyat firmaları için çalışmak istenen güzergâhların başında gelir. Kevser nakliyat 2001 yılından itibaren Karadeniz Bölgesi’nde tüm il ve ilçelere hizmet vermektedir. Nakliye hizmetlerimiz aşağıdadır.
Parça eşya taşımacılığı
Kurumsal nakliye
Asansörlü evden eve nakliyat
Ofis taşımacılığı
Villa taşımacılığı
Eşya depolama
Taşınacak eşya her ne olursa olsun uygun ambalajlama yöntemi ile ambalajlanır. Elektronik eşyalar, Mutfak araç ve gereçleri, beyaz eşyalar ve mobilyalar özenle paketlenir. Paketlenen eşyalar, portatif asansör sayesinde özenle nakliye aracına yüklenir. Yüklenen eşyalar, iş güvenliğine uygun şekilde araç içinde sabitlenir, istiflenir. Kırılacak malzemelerin üzerinde eşya konulmaz. Taşıma esnasında yaşanabilecek kazalara karşın, eşyalarınız nakliye poliçesi ile sigortalanır.

Yüke dair soru sormadan fiyat teklifinde bulunan firmalardan uzak durmak doğabilecek tatsız hadiselerin önüne geçecektir. Kevser Nakliyat olarak 2001 yılından beri süregelen taşımacılık tecrübemiz ile Karadeniz Bölgesi’ne profesyonel taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Bu sayede, vizyonumuza uygun kusursuz müşteri memnuniyeti ile yola devam etmekteyiz. Şehirlerarası nakliye hizmeti talep edenleri bizimle iletişime geçmelerini tavsiye ediyoruz. İletişime geçmek için lütfen tıklayınız.