Güneysu Evden Eve Nakliyat

"<yoastmark

Güneysu evden eve nakliyat konusuna başlamadan önce Güneysu ilçesinden bahsetmek iyi olacaktır.
Güneysu’nun Tarihi
Güneysu Pontus Rum İmparatorluğu’nda da var olan bir yerleşim yeridir. Rum köyü olarak kurulmuştur. Potamya, Güneysu’nun halk arasında bilinen en eski adıdır. Güneysu, Osmanlı İmparatorluğu’nun yıkılmasından sonra Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulması ile Güneysu ismi ile anılmaya başlamıştır. Rize’nin Güney Doğu’sunda bulunan ilçe Karadeniz Sahil Şeridine 14 km mesafededir.

Ayrıca Türkiye Cumhuriyeti’nin 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ında memleketidir.
Güneysu’nun Coğrafi ve Ekonomik Özellikleri
İlçe Rize’nin Güneydoğusunda bulunur. Yüzölçümü 107 kilometrekaredir. Kıyı hattından 14 km içeride bulunduğundan rakımı yüksektir. Şehir merkezinin rakımı 152 metredir. İlçe 107 km² alana sahiptir. Güneysu şehir merkezindeki nüfus yoğunluğu köylerinde bulunan nüfus yoğunluğundan azdır. İlçe insanları genelde diğer il ve ilçelere göç etmektedir. Bu sayede nüfusu her geçen gün azalan bir eğilim göstermektedir. İlçede yaşayan insanlar genellikle tarım ve tarıma dayalı işlerde çalışmaktadır. Yetiştirilen ürünlerin başında çay gelmektedir. Son yıllarda ise Karadeniz iklim koşullarına uyumlu kivi yetiştiriciliği yapılmaktadır.

Güneysu Evden Eve Nakliyat Firmaları

Uluslararası Nakliyat ve şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları tüm ilçe ve illere hizmet etmeyi hedeflemektedir. Bu kapsamda evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen tüm vatandaşlar ulusal ve yerel firmalara internet siteleri üzerinden rahatça ulaşabilmektedir. Kevser Nakliyat olarak biz de Güneysu ilçesine hizmet vermekteyiz. Asansörlü evden eve nakliyat ve sigortalı taşımacılık yapmaktayız. Son dönemde alternatif turizm anlayışının gelişmesi ve Karadeniz Bölgesi’nin doğal güzelliklerinin keşfedilmesi sayesinde tersine göç hareketliliği başlamıştır. İlçede bulunan kamu ve kurum ve kuruluşlarının sayısının artması ve yeni açılan okul ve hastaneler de bu hareketliliğin artmasında katkı sağlamıştır. Güneysu ve komşu il ve ilçelerine verdiğimiz taşımacılık hizmet türleri aşağıdadır.
Ofis taşımacılığı
Evden eve nakliyat
Şehirlerarası nakliyat
Kurumsal nakliye
Villa taşımacılığı
Parça eşya taşımacılığı
Ambar hizmeti
Hizmetlerimizden yararlanmak ve fiyat teklifi almak için lütfen tıklayınız. Güneysu evden eve nakliyat fiyatları ise taşınacak yükün miktarı ve nakliye mesafesi ile doğru orantılı olarak belirlenmektedir.