Hatırı sayılır bir süredir şehir içi ve şehirlerarası Evden Eve Nakliyat hizmeti veren Kevser Nakliyat, Kocaeli İli Gölcük İlçesinde de sizinledir. Taşımacılık sektörünün öncü kuruluşlarından biri olan firmamız, kaliteli ve profesyonel hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Teknik olarak kolay gibi görünse de taşınmak uzun ve zorlu bir yoldur. Yeni adresinizin belirlenmesi, mevcut adresinizde eşyalarınızın toplanması, yeni adrese nakli ve yerleşmesi size birçok düşünce yaratacaktır.

Bu zorlu yolda yanınızda olmaktan onur duyan Gölcük Evden Eve Nakliyat, Kevser Nakliyat ailesinin bir parçasıdır. Talebinizi alan ekibimiz özenli çalışmalarına zaman kaybetmeden başlar ve size özel bir taşınma planı hazırlar. Herhangi bir ücret almadan adresinizde yapılacak olan ekspertiz ile taşınacak olan eşyalarınıza durum değerlendirmesi yapılır.

Taşınma günü belirlenir ve ekibimiz adresinize tam donanımlı olarak gelir. Yapılan plan dahilinde eşyalarınıza en uygun olan nakliyat kamyonumuz seçilmiş ve ihtiyaç belirmişse asansör aracı planı dahil edilmiştir. Eşyalarınız özel ambalajlarımız ile paketlenir. Demonte gerektiren eşyalarınız teknik ekipmanlarımız kullanılarak sökülür ve paketlenir. Kolileriniz araca taşınırken, kolilenemeyen diğer eşyalarınız varillere alınır ve tüm eşyalarınızın aracımıza yüklendiği kontrol edildikten sonra yeni adresinize doğru yola çıkılır. Yeni adresinize güvenle ulaştırılan eşyalarınız yine büyük bir özenle araçtan indirilir, evinize taşınır ve demonte yapılmış olan eşyalarınızın montajları yapılır. Sigortalı ve Asansörlü Lojistik hizmeti veren firmamız bu konuda da sektöre öncülük etmekte ve rekabet yaratmaktadır. Nitelikli bir hizmet almak için fazla ödeme yapmanıza gerek olmadığının bir kanıtı olan firmamız yüzde yüz memnuniyeti hedefi ile çalışmaktadır. Uzman kadrosu ile Kevser Nakliyatı seçin, Gölcük Evden Eve Nakliyat ile yaşayacağınız hızlı ve zahmetsiz taşınmanın tadına varın. Hala Kevser Nakliyat ayrıcalığı ile tanışmadıysanız hemen bizlere ulaşabilirsiniz. Bir telefon kadar yakınınızdayız. Telefon numaralarımız her zaman ulaşılabilir durumdadır. Ayrıca web sitemizi ziyaret ederek mesaj bırakabilir, sizi aramamızı isteyebilirsiniz.