Evden Eve Nakliyat sektörüne uzun yıllardır emek veren Kevser Nakliyat, Kocaeli İli Darıca İlçesinde de sizleri kaliteli hizmet ile buluşturmaktadır. Zaman ilerledikçe teknoloji gelişmekte ve nitelikli bir hizmet sunabilmek için çağa ayak uydurmak gerekmektedir. Kevser Nakliyat tüm hizmet bölgelerinde olduğu gibi Dilovası Evden Eve Nakliyat hizmetinde de son teknoloji ekipmanlar kullanmaktadır.

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Güler yüzlü çalışanları ile doğru planlamalar yapan Dilovası Evden Eve Nakliyat, yaptığı her işlemde mutlu müşteri portföyüne bir yenisini eklemektedir. Hedefi her zaman müşteri memnuniyeti olan firmamız, bu hedefini gerçekleştirebiliyor olmaktan büyük keyif duymaktadır.

Nakliyat işleminizi ne kadar uygun fiyata alırsanız, doğabilecek olası diğer maliyetlere de ona göre bütçe ayırabilirsiniz. Alabileceğiniz en iyi hizmeti, alamayacağınız kadar uygun bir fiyata alıyor olmak sizi şaşırtmasın. Kevser Nakliyat sektörde ekonomik fiyat politikası ile de her zaman fark yaratmaktadır. Lokasyon değiştirme ihtiyacı oluştuğunda yapılması gereken ilk şey bütçenizi belirlemek olacaktır. Evinize gelen ekip arkadaşlarımız öncelikli olarak eşyalarınızı görecek ve bir durum analizi yapılacaktır. Taşınmasına insan gücü yetmeyecek olan eşyalarınızın hasar almaması için taşınma gününüze bir asansör aracı organize edilecek ve eşyalarınız pencere ya da balkondan bu araçla nakliye kamyonumuza alınacaktır. Diğer mobilya, beyaz eşya ve tüm eşyalarınız uzman çalışanlarımız tarafından apartman merdivenleri ve varsa asansör kullanılarak hassasiyetle aynı araca yüklenecek ve yeni adresinize doğru güvenle yola çıkılacaktır. Aynı itina ile eşyalarınız yeni adresinizde de aracımızdan indirilecek, taşınacak, yerleştirilecek ve demonte yapılmış olanlar varsa montajları yapılacaktır. Tüm kontroller tamamlanınca son onay tarafınızdan alınacak ve taşınma gününüz tamamlanmış olacaktır. Memnun geri dönüşleriniz bizleri de mutlu edecektir. Kevser Nakliyat firmasının bir hizmeti olan Dilovası Evden Eve Nakliyat hizmetimiz hakkında bilgi almak ya da danışmak için bizlere ulaşmak isterseniz web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize hizmet sunmak ve yanınızda olmak bizim için bir onurdur.