Sektörün öncü kuruluşlarından biri olan Kevser Nakliyat, güvenilir hizmet anlayışı ile Kocaeli İli Gebze İlçesinde de yanınızdadır. Sektöre kazandırdığı yenilikler ile adından sıkça söz ettiren Kevser Nakliyat tüm Türkiye genelinde hizmetinizde olup, şehir içi ya da şehirlerarası ayrımı yapmaksızın özenle nakliyat hizmeti vermektedir.

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Sunduğu hizmetin kalitesini yaşayanların verdiği güvenle tam gaz hizmetlerine devam eden firmamız, her geçen gün yeniliklerine bir yenisini eklemektedir. Gebze Evden Eve Nakliyat hizmeti Kevser Nakliyat alt yapısını ve teknolojisini kullanmaktadır. Eğitimli personelleri, geniş araç filosu ve modern ekipmanları ile en iyi hizmeti en hızlı şekilde almanızı sağlamayı garanti ediyoruz.

Taşınma işleminiz bittiğinde bu hizmet bu fiyata sunulur mu diyeceksiniz. Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşınması ya da Parça Eşya Transferinden hangisine ihtiyaç duyuyorsanız firmamıza iletebilirsiniz. Nitelikli çalışmaları ile her taşınma işlemine ayrı plan yapan Gebze Evden Eve Nakliyat, süreçten mutlu ayrıldığınız görene dek sizinle olacaktır. Adresinizde yapılacak olan ücretsiz ekspertiz işlemi ile öncelikle taşınacak olan eşyalarınızın boyutları ve taşınma şekilleri belirlenmektedir. İhtiyaç duyulması durumunda taşınma gününüz için asansör aracı da organize edilmektedir. Eşyalarınız merdiven, apartman içi asansör ve yük asansörü kullanılarak hasar görmeden nakliye aracımıza alınacaktır. Yeni adresinize ulaştırılan eşyalarınız, aynı sistemle taşınacak ve demonte yapılmış olanlar sizin belirleyeceğiniz yerlere yeniden kurulacaktır. Tüm risklere karşı eşyalarınızı garanti altına almak isteyen Gebze Evden Eve Nakliyat, taşınma günü öncesinde eşyalarınızı sigortalayarak durumu kontrol altına almaktadır. Karşılıklı güven ilkesini benimsemiş olan firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedeflemekte ve başardığını gördükçe bir yenisini kazanmayı istemektedir. Tercih edilme oranı en yüksek firmalardan biri olan Kevser Nakliyat ile çalışmak ve Gebze Evden Eve Nakliyat hizmetimizin ayrıcalıklarından faydalanmak isterseniz bizi çekinmeden arayabilirsiniz. Telefonlarımız günün her saati açıktır. Ayrıca web sitemizde de ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ederseniz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.