Tonya evden eve nakliyat taşınmak denilince insanların aklına eziyetli ve sıkıcı bir dönem gelir. Günümüzde evden eve nakliyat artık eskisi kadar zor bir işlem olmaktan çıktı çeşitli nakliyat firmaları ve sundukları kolaylıklarla artık insanlar taşınma korkularını bir nebzede olsun yenmiş bir duruma geldiler.

Tonya Evden Eve Nakliyat 

"<yoastmark

Tonya evden eve nakliye firmaları işlemleri nakliye aşamaları ile yürür öncelikle nakliye firmaları sağlıklı bir taşınma işlemi için gerekli bir takım notlar alır bunlar:

-Evdeki eşyaların miktarı evin kaç odadan oluştuğunu

-Personel ihtiyacının ne kadar olacağı

-Kullanılabilecek paketleme malzemelerinin notlarının alınması

-Mobilyanın hangi çeşit olduğu

-Eşyaların merdiven yardımıyla mı ya da dışarıdan lift asansörle mi taşınacağını

-Araçların evin bulunduğu caddeye girip girmeyeceğini

Gerekli bu notlar alındıktan sonra görevliler evden ayrılır ve ev taşınma işleminden bir gün önce ev sahibi ile iletişim haline geçilir ekip evin oda sayısına göre personel sayısı belirlenir..

Tonya  Şehirler Arası Taşımacılık

Önce koltuk takımları streçlenerek dışarıdan gelecek olan darbelere karşı önlem alınır yine aynı şekilde yemek takımları sandalyeler ve diğer parçalar dâhil özel bir malzemeyle kaplanır herhangi bir çizik veya daha farklı hasarlar olmaması açısından bu işleme önem verilir. Televizyon, beyaz eşyalar, çalışma odası, çocuk odası, yatak odası da aynı işlemlerden geçerek gideceği yere götürülmek üzere araçlara yerleştirilir.

Nakliyat planı nakliye yapacak olan şirket tarafından oturmuş olduğunuz bina kat sayısı işlemin yapılacağı yer ve nakliye olacak eşyaya göre ücretlendirilir ve size de bilgi verilir. Tonya nakliyat, her firmanın kolayca üstesinden gelip müşteri memnuniyetini sağlayabileceği bir hizmet türü değildir.

 Uzman Taşımacılık

Bunun için birçok sebep vardır ki bunların başında aşırı nüfus buna bağlı olarakta trafik ve park sorunudur. Sabır ister tecrübe ister hizmet öncesi planlı bir çalışma düzeni hazırlanması şart gelir. Bunun içinde müşteriye anlaşılan gün ve satte ücretsiz ekspertiz hizmeti verilmesi mecburidir..

Tonya evden eve nakliye nakliye firmaları bugün Trabzon başta olmak üzere birçok ilimizde birçok büyük firmaların dahi gözleri kapalı değerli eşyalarını taşımacılık alanında emanet ettiği nadir firmalardandır. Eğer sizde nakliye işini bir dert olarak görüyorsanız firmamıza uğramalasınız. Sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir