Trabzon evden eve nakliyat Karadeniz Bölgesi’nin Samsun’dan sonra en büyük ikinci ilidir. Tarihi antikçağa kadar uzanmaktadır. Roma-Bizans döneminde de var olan Trabzon, 23 Mart 1461 yılında Fatih Sultan Mehmet tarafından fethedilmiştir. Osmanlı fethinden sonra şehzadelerin bir nevi eğitim aldığı, staj yaptığı şehzadeler şehri olarak anılmıştır. Hatta Kanuni Sultan Süleyman Trabzon’da Dünya’ya gelmiştir.

trabzon evden eve nakliyat

Trabzon Evden Eve Nakliyat

Evliya Çelebi Seyahatnamesinde Trabzon için “adeta ikinci İstanbul” demiştir. İkinci İstanbul’u da İstanbul’u fetheden padişahın fethetmesi de diğer ilginç tesadüflerden birisidir. Trabzonlular için “61” sayısı oldukça önemlidir.  Belki de bu sayıya verilen önem fetih yılının 1461 olması ve plaka numarasının 61 ile başlaması tevafukudur. Bir şehir “61” numarası ile adeta bütünleşmiştir. “Bize Her Yer Trabzon”

Trabzon Evden Eve Nakliyat Firmaları

Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına dağılmış Trabzonlular  “bize her yer Trabzon” derler. Bu bağlamda Kevser Nakliyat olarak şehirlerarası nakliyat konusunda “Bize her yer Trabzon” mantılığı ile çalışıyoruz. Türkiye’nin dört bir tarafına ve Trabzon’a verdiğimiz hizmetler aşağıdadır:

  • Ofis Taşımacılığı
  • Evden eve ilden ile nakliyat
  • Kurumsal nakliye
  • Parça eşya taşımacılığı
  • Villa taşımacılığı
  • Trabzon Parça Eşya Taşımacılığı
  • Trabzon Evden Eve Taşımacılık

Trabzon evden eve nakliye firması olarak Trabzon ilinde de parça eşya taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Kargo maliyetlerinin yükseldiği bu dönemde evden eve nakliyat firmalara talep artmıştır.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

 şehirler arası evden eve nakliye hizmetinde mutlaka araç içinde değerlendirilebilir alanlar kalmaktadır. Bu doğrultuda boş kalan alanlar parça eşya taşımacılığında değerlendirilmektedir. Böylece hem nakliye firması hem de gönderici için avantajlı bir durum ortaya çıkmaktadır. Ayrıca Trabzon bir liman şehridir.

Trabzon’dan diğer bir ile ya da diğer illerden Trabzon’a göç etmek isteyenlerin yapması gerekenleri aşağıdaki bir grafik ile anlatmak istedik. Trabzon Evden Eve Nakliye Hazırlık Aşamaları

Trabzon Nakliyat Parça Eşya Taşımacılığı

Trabzon nakliyat parça eşya taşımacılığı ile anlaşmanız durumunda tüm eşyalarınız uygun ambalajlarla paketlenir. Asansörlü taşıma yöntemi ile araçlara yüklenir. Karayolu taşıma yönetmeliğine uygun K belgeli nakliye araçlarımızla eşyalarınız zarar görmeden güvenle yeni yerine ulaştırılır. Kevser nakliyat sadece eşya değil hayalleri ve umutları taşır.