Ev ve Ofis Taşımacılığında yıllardır sektörde sağlam adımlarla ilerleyen Kevser Nakliyat, Giresun Piraziz ilçesi ve tüm Giresun ilçelerinde de hizmetinizdedir. Kevser Nakliyat; nitelikli çalışanları, geniş araç filosu ve uzman teknik ekibi ile tüm taşınma ihtiyaçlarınızda sizlere en büyük desteği sağlayabilmek için çalışmaktadır.

Güneysu Evden Eve Nakliyat

Piraziz Evden Eve Nakliyat

Piraziz Evden Eve Nakliyat çalışanları sizin adınıza tüm işlemleri sıralaması ile planlar ve harfiyen uygular. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti sağlayabilmektedir. Hedefimiz; gel geç müşteri değil, her zaman birlikte çalışabileceğimiz mutlu müşteriler edinmektir. Bunun için güvenilir hizmet sunmak, kaliteli ekipmanlar kullanmak ve hasarsız bir nakliyat bizim için büyük önem taşımaktadır.

Mutlu müşteri ağımızı genişletmek ve olumlu geri dönüşlerinizi almak bizi de mutlu etmektedir. Kevser Nakliyat, ekonomik fiyatlı taşınma paketleri ile de sizlerin yanındadır. Taşınmak zor olduğu kadar maliyetli de bir süreçtir. Bu süreçte size uygun fiyat politikamız ile de destek olmaktan kaçınmamaktayız. Eşyalarınız konusundaki hassasiyeti de göz önüne alarak planlamamızı bu doğrultuda yapmaktayız. Piraziz Evden Eve Nakliyat ile zahmetsiz bir taşınma günü sizi beklemektedir.

Piraziz Evden Eve Nakliye

Tek yapmanız gereken talebinizi firmamıza iletmek olacaktır. Birlikte eşyalarınızı analiz edecek, fiyat konusunda anlaşacak ve taşınma günü belirleyeceğiz. Devamında ne olduğunu anlamadan yeni adresine yerleşmiş olacaksınız. Dilerseniz ekibimiz tüm kolileme işinizi de üstlenerek sizi bu yükten de kurtaracaktır. Eşyalarınız nakliye aracına yüklenirken, kolileriniz dışında kalan eşyalarınız için de özel taşıma kutularımız bulunmaktadır. Hiçbir eşyanız dışarıda ve savunmasız kalmayacaktır. Özenle aracımıza alınan eşyalarınız yeni adresinize ulaştırılacaktır. Nakliye sırasında eşyalarınızın hasar görmemesi için de araçlarımız özel donanıma sahiptir. Yeni adresinize ulaştıktan sonra eşyalarınız iç mekana taşınacak ve hem kurulumları yapılıp hem de belirlediğiniz yerlerine yerleştirileceklerdir. Günün sonunda bütün kontroller de yapıldıktan sonra karşılıklı teyitleşilerek süreç sonlandırılacaktır. Tüm bu konforu yaşamak ve ayrıcalıklı bir hizmet almak isterseniz bize günün her saatinde telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca firmamız hakkında bilgi edinmek ve diğer hizmet bölgelerimizi de incelemek için Kevser Nakliyat web sayfamıza bakabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir