Giresun evden eve nakliyat olarak diğer bir konu da yüksek binalarda bina içi asansörler yönetim yasağından dolayı kapatıldığında firmamız Giresun evden eve nakliye binanızın cephesine balkona kurulabilen optik seyyar asansörü kurarak asansörlü evden eve nakliye eylemini gerçekleştirmiş oluyor. En büyük sorun olan eşyaların ambalajı ve ambalajlamada kullanılan malzemeler ile ilgili Olarak ta sizlere söylenmesi gereken eşyalarınızı her türlü  olumsuzluk’ tan ( kırılma, çizilme, ezilme ) koruyan kaliteli malzemelerden yapılmış ambalaj malzeme ve ambalaj seçimini sunuyoruz.

giresun evden eve nakliyat

Giresun Evden Eve Nakliyat

Kaliteli şekilde ambalajını yaptığımız eşyaların taşımadan ve ambalaj fakirliğinden kaynaklı hiçbir zarar görmediği bilinmektedir. Nakliye öncesi hazırlık döneminde yapamadığınız, yapmak istemediğiniz, ya da küçük bebek veya hastalık gibi nedenlerle yapamadığınız eşya toparlama hizmetini biz yapmaktayız. Bu hizmet o kadar ciddi ve titizlikle yapılıyor ki dolaptaki gömleğe kadar biz topluyoruz.

Nakliyat K-3 yeterlilik belgemiz ve Diğer sertifikalarımız’ la size yüksek kalitede hizmet sunmaktayız. Ofisimize gelip taşıma işlemlerinizde size çözüm ortaklığı sunalım. Giresun evden eve nakliyat firmaları nakliye talebiniz tarafımıza bildirildiğinde Giresun taşımacılık yetkilisi evinize gelerek ücretsiz eksper hizmeti verir. Eşyaların durumu, binanın konumu, kat yükseklikleri v.b. doneleri değerlendirir ve maliyetini söyler. Eğer mutabakata varıldığında da taşıma sözleşmesi yapılır gün belirlenir.

Giresun  Şehirler Arası Nakliye Parça Eşya Taşıma

Giresun nakliyat şehirler arası nakliyat parça eşya taşıma zamanı şehirler arası nakliye firması çalışanları gelir, sökülmesi gereken mobilyalar sökülür, koltuk, çekyat, baza, yatak gibi eşyalarınız önce naylona sonrada battaniye ile sarılır taşıma başlar. Yeni evinize götürülen eşyalarınız dairenize taşınır ve montajlar yapılır beyaz eşyalar yerine yerleştirilir.

nakliyat
nakliyat

 Evden Eve Nakliye Şirketleri

Giresun evden eve taşımacılık şirketleri modern araçları ile insanlara güven aşılamakta ve kullandıkları modern ekipmanlar ile taşımacılık işini hem daha kolay hale getirmekte hem de daha kısa sürede eşyalarınızı bir yerden bir yere sorunsuz şekilde taşıyabilmektedir.

Evden eve nakliye konusunda son derece başarılı olan Giresun evden eve nakliyat merkez ofisi ile müşterilerinin ulaşımını da kolaylaştırmıştır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.