İnkılap evden eve nakliyat firmasının 25 yıllık hizmet geçmişine sahip olduğunu tecrübemizle sizlere en konforlu hizmeti birçok avantajlarla sunduğumuzu  taşımanızı sigorta kapsamında çözüme ulaştırdığımızı asla unutmayınız. Asansör olamayan yada yük asansörü bulunmayan binalarda eşyalarınızı apartman içinde merdivenlerden indirerek hasar almamaları için dışardan kurulan asansörlü taşıma sistemlerimize taşıyor hem eşyayı düzene alıyor hem de daha hızlı şekilde taşıma yapıyoruz.

İnkılap Evden Eve Nakliyat

inkılap evden eve nakliyat
inkılap evden eve nakliyat

İnkılap evden eve nakliye firmaları olarak ambalajlama işine çok önem veriyoruz. Biliyoruz ki ancak ustaca yapılmış ve kaliteli uygun malzeme ile yapılmış ambalajlama sonrası eşyalar güvenle taşınabilir. Bunun içinde personelimize tüm gerekli eğitim ve donanımları sağlıyoruz. Aslında her nakliye firmasında zorunlu olduğu sigortalı taşıma ile tüm eşyaların koruma altına alınıp oluşabilecek maddi kayıpların önüne geçiyoruz.

Firmamız sadece evden eve nakliyat firması olarak düşünülmemelidir. Zira eşya depolama, ofis taşımacılığı, antika, fabrika, fuar taşımacılığı gibi bir çok hizmeti de ister şehiriçi olsun ister şehirdışı 81 ile sunmaktadır.

İnkılap Nakliyat Eşya Taşıma Firması

Geçmişte nakliye hizmetleri insanların kendi çabaları ile gerçekleştirdikleri sorasında maddi manevi birçok kayıba sonuçlanan bir hizmet türü idi. Eşyaları kendi yöntemleri ile ambalajlamaları bunun için sağdan soldan koli gazete aramaları, araba ayarlamaları kendileri yada taşıyacak hamal bulmaları bu hamalların tecrübesizliği eşyaların bir çoğunun kullanım dışına düşmesine sebep olmaktaydı.

Sadece İnkılap evden eve nakliyat hizmetinde değil tüm bölgelerdeki nakliye hizmetlerinde kurulan nakliye firmaları tüm bu aşamaları tek bir elden aşmalarına sebep olmuş eşyalar daha güvenli taşınma imkanına kavuşmuştur. İnkilap nakliye firması olarak her türlü taşınma işlemlerinizde, hangi yakada olursa olsun taşınma işlemlerinizde bütün taşınma sorumluluklarını üzerimize alıyoruz. Eşyalarınızı gözünüz kapalı bir şekilde nakliye firmamıza verebilirsiniz.

İnkılap Evden Eve Nakliye

Paketleme işlemleri büyük bir özenle ve büyük bir dikkatle gerçekleştirilmektedir. Bütün eşyalarınızın sorumluluğunu üzerimize alıyoruz. Bunun içinde gereken tüm önlemleri alıyoruz. Öncelikli olarak eşyalarınıza kaliteli ve hijyenik uygun ambalajlama malzemesi ile bu konuda tecrübeli ekipmanlar aracılığı ile paketleme yapıyoruz.

Sonrasında taşıma güvenliği için eşyaların kasa içerisinde özel aparatlar kullanılarak sağlamlaştırma işlemini gerçekleştiriyoruz. Böylecene yol da bulunan kavisler sonrası ani hareketler neticesinde eşyaların devrilip sürtmesi yolu ile arıza almasını engelliyoruz. İnkilap evden eve nakliyat olarak size sunduğumuz her hizmet firmamızın iş ahlakını ortaya koymaktadır.