Tuzla evden eve nakliyat firması bölgede nakliye hizmetine ihtiyacı olanlar için ideal olan nakliye firmasıdır. Tuzla tıpkı ilçe sınırları içerisinde bulunan sanayi, eğitim, lojistik ve denizcilik kurumları ile İstanbul’un önemli ilçelerinden biridir. Tuzla gemi sanayisi ve tersaneciliğinin Türkiye’deki merkezdir.

tuzla evden eve nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla tersaneler bölgesi gerek gemi ve yat inşasından gerekse de gemicilik sektörüne bağlı yan dallara dayalı ihraç ve ithalat ile Türkiye’nin gayri safi milli hasılasına (GSMH) önemli ölçüde değer katmaktadır.

Tersanelerde üretilen gemi ve yatların donanımı ise ciddi lojistik ve taşımacılık ihtiyacı doğurmaktadır. Ayrıca Tuzla ilçesinde bulunan Deniz Harp Okulu, Piyade Okulu gibi bünyesinde fazla sayıda kamu personeli vardır. Atama dönemlerinde memur ve askeri personelin evlerini diğer illerden Tuzla’ya taşınması ya da Tuzla’dan diğer illere nakletmesi gibi nakliye ihtiyaçları ortaya çıkmaktadır. Bu evrede Tuzla evden eve nakliyat  devreye girmektedir.

ümraniye evden eve nakliyat

 

Tuzla Evden Eve Nakliye Firmaları

Kevser Nakliyat olarak gerek tersane ve sanayi üreticilerin yük ve malzeme taşımacılığı ihtiyaçlarına gerekse de Tuzla’da yaşayan ya da Tuzla’da yaşamak isteyenlerin.

Tuzla evden eve nakliye taleplerine, uzman personelimiz, modern taşımaya uygun araç ve ekipmanlarımız ile cevap verebilmekteyiz. Tuzla’da bulunan firmalara eşya depolama, ofis taşıma, kurumsal taşıma ve parça eşya taşıma çeşitli alanlarda hizmet verebilmekteyiz. Şehirlerarası evden eve nakliyat için 1+1 evden eve nakliye, 2+1 evden eve nakliye, 3+1 evden eve nakliye vb. gereksinimlerine uygun araç filolarımız her zaman hazırdır.

Diğer taraftan İstanbul merkezli olarak faaliyetlerimizi yürüttüğümüz için şehiriçi nakliyat ihtiyaçlarını aynı gün karşılayabilmekteyiz. Evden eve taşımacılık faaliyetlerimizde asansörlü evden eve nakliye kolaylığını müşterilerimize sunmaktayız. Nakliye araçlarımızda portatif olarak bulunan yük asansörlerimiz ile eşyalarınıza zarar vermeden taşımaktayız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir