Sivas evden eve nakliyat olarak Sivas ’da etkinliğini sürdüren firmamız gerek yurtiçinde, gerek yurtdışında, gerek İstanbul’da ve gerek Sivas ’da hizmet vermektedir. Biz bu yazımızda size Sivas ’da verdiğimiz hizmetin kapsamından bahsedeceğiz.

sivas evden eve n akliyat
sivas evden eve nakliyat

Sivas Evden Eve Nakliyat

Sektörde kısa sürede markalaşan firmamız Sivas ’da Sivas evden eve nakliye hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler kapsamında Sivas ’da taşınması gereken evinizi usta bir bakış açısıyla yorumluyor, eşyalarınızı korumak için önce sarıyor, sonra taşıyor ve taşıdığımız yerde onların montajını gerçekleştiriyoruz. Bu sayede hiç yorulmadan evinizin adresten bir diğer adrese taşınmasına şahitlik etmiş oluyorsunuz. Üstelik bunu çok uygun fiyatlarla ve şartlara göre değişiklik gösteren indirimlerle yapıyoruz.

Sivas ilini ilçeden ilçeye, caddeden caddeye, sokaktan sokağa, mahalleden mahalleye yıllardır bıkmadan usanmadan büyük bir istek, heyecan ve mutlulukla taşıyoruz. Hayatınızdaki değişimlere ve yeni başlangıçlara ortak olmaktan her zaman için sevinç duyuyoruz. Alanında büyük deneyim sahibi çalışanları ile Sivas evden eve nakliyat firmaları Sivas ’da oturan herkesin ihtiyacına yönelik hizmet alabileceği bir firma. Firmamız size vereceği hizmetle ihtiyaçlarınızı en hızlı yoldan gidermeyi amaçlıyor.

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Taşınmak zor, stresli, yorucu, keyif kaçırıcı bir süreç olarak bilinir. Bunun büyük bir nedeni size ellerindeki imkanlarla en etkili yardımı sunacak firma ile çalışmamanızdır. Biz şehirler arası evden eve nakliye  olarak bu süreci kolaylaştıracak ve gözünüzde küçülteceğiz. Stresinizi alacak, yerine yeni evinizin keyfini çıkarmanız için size eskisi gibi donanmış bir ev teslim edeceğiz.

Nakliye hizmetlerinde işleyiş müşteri talebiyle başlar. Adres ve eşya tespitinin ardından, belirtilen tarih ve saat arasında alış noktasına ulaşan teknik ekip, incelemelerini tamamlar ve taşınacak eşyalar paketlenir. Eşyaların adetlerini ve ebatlarına göre hazırlanan araçlara işin tekniğine uygun istifleme yapılır. Bu işlemin ardından android uygulamalar kullanılarak en uzak mesafelerdeki taşıma araçları bile sistematik bir şekilde kontrol edilir.

 Nakliyat Eşya Depolama

Şehiriçi yada şehirler arası taşımacılıkta taşınacak eşya, varış noktası, indirme ve bindirme hizmetleri ile asansörlü taşımacılık gibi tüm hizmetler iş sözleşmesi detayında belirtilmektedir. Büyük şehirlerde yapılacak taşımacılık hizmeti için ikametgah adresine en yakın hizmet istasyonlarından yönlendirme yapılarak, zamandan tasarruf sağlanır. Teknik aşamaların tamamlanmasının ardından Sivas nakliyat için gerekli belgelere sahip tecrübeli sürücüler emniyetinde taşınan eşyaların tamamı sigortalanarak güvence altına alınır.

Belirtilen adrese varıldığında alıcıya eksiksiz bir şekilde teslimat yapılarak hizmet tamamlanmış olur. Teslimat esnasından parçalı taşınan büyük ebatlı eşyaların montajı yapılarak, tekrar kullanıma hazır olması sağlanır. Bu kadar kaliteli bir hizmeti ayağınıza kadar getiren firmamız Sivas evden eve nakliye fiyatları ‘ndada size kolaylık sağlamayı unutmamıştır.