Mersin evden eve nakliyat

Firması olarak tüm firmaların uyguladığı ve artık teknolojinin gerisinde kalıp kısır döngüsü haline gelen hizmet politikasının dışında kendi geliştirdiği ve gelişen teknolojik çözümleri entegre ettiği çağdaş nakliye hizmeti sunan gelişimi sürekli büyüyen Mersin merkezli evden eve nakliyat firması olarak sektörde her zaman varlığı koruma adına süratle yol almıştır.

Mersin Evden Eve Nakliyat

Mersin evden eve nakliyat firmaları parça eşya taşıma sistemi sizin taşıma yapılacak olan adres yönüne giden kamyonların araçlarına farklı müşterilerinde eşyaları eklenir. Böylelikle birden fazla müşterinin eşyası yek bir kamyon da olmuş oluyor. Bu nakliyatın daha fazla tercih edilmesinin sebebi ise daha uyguna gelmesinden kaynaklanır. Çünkü burada nakliye firmaları sizden eşyalarınız kadar ücret talep eder. Böylelikle kamyon ve yakıt parasını diğer müşterilerle paylaşmış oluyorsunuz.

Mersin Evden Eve Nakliye, Kevser nakliye ve taşıma taleplerinde merkezi firması olmuş, müşterisine ambalajlama, ücretsiz ekspertiz, montaj ve demontaj, dekorasyon hizmetlerini ücretsiz sunarak nakliye de müşteriye pek iş düşmeden yeni yuvasında kendi istedikleri değişiklikler dışında bir şey yapmasına, yorulmasına gerek bırakmadan nakliye hizmetinden faydalanmasını sağlamıştır.

Mersin Şehirler Arası Nakliyat Nakliye Firmaları

Evinizdeki eşyaların toparlanması ve ambalajlanması, A’dan Z’ye tüm eşyalarınızın koruma altına alınması ambalajlama personelimiz tarafından gerçekleştirilir. Çünkü evden eve nakliye işlemi, ister şehir için ister şehirlerarası olsun eşya konumlarınız yeni evinizde de aynı şekilde olacaktır. Bunun için eşyalarınızın konumları değiştirilmeden önce çalışanlarımız tarafından fotoğraflama yapılmaktadır. Konumları bu şekilde kayıt altına alınan eşyalar yeni evinize yerleştirildiğinde aynı düzeni alırlar.

Mersin şehirler arası nakliyat firması olarak bu hizmette en büyük pay taşımayı yapan şöför arkadaşa düşmektedir. Bu sebeple şöförlerimizin eğitimine önem gözetmekte yol hakimiyetlerine dikkat etmekteyiz. Genellikle uzun mesafeye gidecek eşyaların taşınmasında kanun çerçevesinde belirlenen geniş araçlarımızı kullanmaktayız.

 Mersin Evden Eve  Taşımacılığı

 Ev  taşımacılığı uzun yıllardan beri nakliyat sektöründe yer alan firmamız, ev eşyalarınızı, ofislerinizi hem şehir içinde hem de şehirlerarasında bir noktadan diğer bir noktaya en güvenli şekilde ulaştırmaktadır. Eşyalar araca yüklenirken nakliye sonu mutlaka teslim tutanağı ile teslim alınır ve verilir.