Korgan evden eve nakliyat olarak Ordu Korgan ve çevresinde sizlere özel fiyatlar ve garantili taşımacılık ile evden eve nakliye işlerinizi büyük bir özen ile yapıyoruz. Bir çok nakliyat firmasının günümüzde sadece söz de bıraktığı işleri bizler sözleşmeli olarak tam zamanında ve kusursuz olarak yapıyoruz.

"<yoastmark

Korgan Evden Eve Nakliyat

Korgan evden eve nakliyat  nakliye hizmetlerimiz yanı sıra Korgan’ da her türlü nakliyat işleriniz profesyonel kadromuz ve son model araçlarımız ile sizlerin %100 memnuniyeti esas alınarak yapılmaktadır. Korgan Evden Eve Nakliye işleriniz öncelikle uzman ekspertimiz tarafından taşınacak eşya ve genel çevre incelendikten sonra size en uygun fiyat verilir ve profesyonel kadromuz ile aynı gün taşınma işleminiz gerçekleştirilir.

Kevser Evden eve nakliyat benzersiz bir hizmet anlayışı sunarak siz değerli müşterilerimizin Ordu ve çevresin de ki taşınma işlerinizi kusursuz olarak yapar. Araçlarımızın tamamı firmamıza ait olup çalışanlarımız yine firmamız bünyesinde devamlı olarak çalışmaktadırlar.

Korgan Evden Eve Nakliyat Özel Kampanya

Korgan evden eve nakliye işleriniz de yaz aylarına özel kampanyamızdan faydalanmak ister misiniz?  Hemen aşağıda ki formu doldurup gönderin veya iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşın. Ev taşıma işlemleri yapılırken sorunsuz ve stressiz bir taşıma gerçekleşmesini istiyorsanız, taşıma işlemini aşama aşama yapmanız da fayda var. Kevser nakliyat olarak taşıma aşamasını 4 bölüme ayırarak sizlerin mutluluğu ve rahatı için sorunsuz bir taşıma yapıyoruz.

Firmamızın uzman ekspertizin vereceği rapora göre gerekli işlemler yapılır. Yeni evinizin konumu ve ev içi incelemeleri yapıldıktan sonra 2. aşamaya geçilir. Ekspertiz incelemesinden sonra sıra evinizin eşyalarının paketlenmesi aşamasına geldi. Ev eşyalarınızı paketlerken  öncelikli olarak mutfak eşyaları, yatak odası, oturma odası ve çocuk odası olarak sıralama yapılması sizin için daha iyi olacaktır.

Korgan Nakliyat Eşya Paketleme

Kırılması muhtemel olan televizyon, bilgisayar gibi elektronik eşyalarınızı özel kutularında muhafaza etmeniz de fayda vardır. Mobilya ve beyaz eşyalarınızın de-montaj & montajı uzman kadromuz tarafından yapılacaktır.

Korgan nakliyat paketleme aşaması sonrası, eşyalarınız özenli bir şekilde nakliyat aracımıza yüklenir ve yeni evinizin olduğu bölgeye nakledilir. Yeni evinizin durumuna göre asansörlü yükleme veya insan gücü kullanılarak yeni evinize eşyalarınız yerleştirilir. Eşyalarınız yerleştirilirken istediğiniz odaya istediğiniz eşyaların yerleşimi ve kurulumu yapılır. Beyaz eşya ve mobilyalarınız uzman kadromuz tarafından yapılacaktır.

Korgan Evden Eve  Taşıma İşlemleri

Taşıma işlemi bittikten sonra ekspertizimiz ile birlikte evinizin eşyalarını kontrol ediniz. Sizlerin mutluluğu ve güveni için taşıma işlemlerinizin tamamı garantili olarak yapılmaktadır. Evinizin eşya kontrolü, montaj işlemleri kontrolleri bittikten sonra sizlere evinizin teslimatı tamamlanarak işlem sonlandırılmış olur. Korgan evden eve  taşıma Planı yazımıza göz atarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.