Havza Evden Eve Nakliyat

Havza Evden Eve Nakliyat

Havza Evden Eve Nakliyat

Büyük anakentlerde taşınmanın zorluğu herkes tarafından bilinmektedir. Tecrübesiz ve dikkatsizce çalışan amatör, işçi pazarından toparlanan elemanlar, ilkel yöntemler ile taşıma yapmaya çalışıyorlar yapamadıkları için daha da sorunlu bir hal alıyor. Eşyalar bozulup, çiziliyor, eziliyor, üslubunda kurulamıyor. Ucuz yaptırıldığı sanılan taşıma müşteriye büyük külfet getirdiği gibi, hatıralarında bir anda yok olmasına neden olunuyor. Bunun için aynı semtte 8 yılını vermiş Havza evden eve nakliyat’ ı tercih ederek uzman ve hızlı ekipler ile sorunsuz bir taşınma gerçekleştirin. Ekibimiz belirttiğiniz takdirde evinize gelerek tüm eşyalarınızı toparlayıp kolilere doldurma işlemlerini gerçekleştirecektir. Eşya taşıma işi eşyaların bir yerden alıp bir yere taşıma değil entegre çalışarak o eşyaların usulüne uygun paketlenmesini ve kurulum işlerini de kapsar.

Havza Evden Eve Nakliyat Firmaları

Havza evden eve nakliyat personeli iş bölümü yaptığından, birkaç işin aynı zamanda yapıldığı ve bu esnada taşıma sürecinin de kısaldığı görülmektedir. Çalışanlarımızın arasında sadece demontaj ve montaj işi ile uğraşan personelimiz bulunmaktadır. Ustamız taşınma esnasında yatak odası, çocuk odası, vestiyer takımı, yemek odası, tv ünitesi v.s. sökülmesi gereken mobilyaların sökülüp yeni evinizde kurulumunu yapar. Taşınma anında risk oluşturan gruplarından biri de beyaz eşyalardır. Beyaz eşyalarınızı özel olarak paketleyerek zarar görmelerine engel oluyoruz.

Havza Nakliyat; Havza Evden Eve Nakliyat Firmaları

Çalışanlarımız toparlama ve paketleme işlemlerini eşyalarınızın cinsine göre yapmaktadır. Nedeni ise yeni evinizde Koliler açıldığında ortaya kaos çıkmaması, ve yerleşme süresini minimuma çekmek için bu oldukça önemli bir nüanstır. Bunun yanında eşyaları taşıyacak olan araca yerleşimleri de son derece önemli. Bu da uygun yöntemlerle gerçekleştirilir. Havza evden eve nakliye tecrübeli çalışanları ile taşınmanızın can sıkıcılığı ortadan kalkmaktadır. Havza nakliyat şirketi evden eve nakliyat hizmeti haricinde LOCA sistemi ile nakliye sektörünün olmazsa olmazı olan eşya depolama işene girmiş bulunmaktayız.