Çorum evden eve nakliyat firmamız, irtibata geçmeniz halinde evinize eksper göndererek, eşyalarınızın ebatlarını, sayılarını ve özelliklerini belirlemektedir. Özelliklere uygun genişlikteki araçlar, teknolojik makineler, kalifiye personel ile evinize gelerek taşıma işlemine başlamaktadır. Eşyalarınızı aynı temizliği ve sağlamlığı ile yeni evinizde kullanımınıza hazır halde sunacağının garantisini vermektedir.

çorum evden eve nakliyat
çorum evden eve nakliyat

Güvenin Tek Adresi Çorum Evden Eve Nakliyat

Çorum evden eve nakliyat, geçirmiş olduğunuz olumsuz taşıma tecrübenizi unutturarak, aklınızdaki bütün soru işaretlerini ortadan kaldırarak sizlere güvenli bir taşımanın kapılarını açmaktadır. Nakliyat firmasının olmasa olmazı olan özellikleri eksiksiz yerine getirerek huzur içinde yapacağınız bir taşınma sunmaktadır. Firmamız;

  • Evinizdeki eşyaları özelliklerine uygun şekilde kaliteli malzemeler ile en az sizler kadar özen göstererek ambalajlamaktadır.
  • Bilgisayar, makine, dolap ve ünite gibi eşyalarınızı montaj işinde profesyonel personeli ile söküp yeni evinizde kurulumunu yapmaktadır.
  • Eşya taşıma asansörü kullanarak, eşyaların merdivenlerde kırılma, çizilme ve yırtılma gibi sorunları önlemede ve yüksek katlardaki taşınmalarınızda zaman kaybınızı engellemektedir.
  • Koruyucu özellikteki ve gerekli genişlik ve uzunluktaki araçlar ile sevkiyatı yaparak, eşyaların taşınma sırasında istifleme kaynaklı hasarlara ve yağışlı havaların olumsuzluklarına karşı korumaktadır.

Çorum evden eve nakliyat, devlet tarafından gerekli şartları sağlayan taşımacılık firmalarına verilen K3 belgesi ile güvenceli bir taşıma hizmeti vermektedir. Ayrıca firmamız taşıma işlemine başlamadan önce bütün eşyalarınızı sigorta güvencesi altına alarak, oluşabilecek kazalar neticesinde mağduriyetinizi engellemekte ve tüm sorumluluğu üzerine almaktadır.

Çorum Nakliyat Şehirler Arası Evden Eve Taşıma

Sizlerin çıkarını düşünen Çorum nakliyat firmamız, cazip fiyatları ve sizlere uygun ödeme koşulları ile sunarak bütçenizi zorlamadan bir taşınma hizmeti almanızı sağlamaktadır. Firmamız, sizlerin belirlediği gün ve saatte taşıma işlemine başlayarak, mesafe fark etmeksizin mümkün olan en kısa süre içerisinde taşınmayı bitirmektedir.

Çorum şehirlerarası nakliyat, Çorum merkezli olup Çorum başta 81 ile yayılmış şubeleri ile sektörde varlığını sizden aldığı güven oyu ve takdir sayesinde kendisini sürekli yenileyerek 19 senedir başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Uzman ekibi ile kurduğu ve her hizmet verdiği müşterisi ile de kurduğu aile bağını sürekli büyütmüş Çorum ‘da  İstanbul da Bursa da ve Türkiye genelinde ahlaklı hizmet veren firma olarak ön planda yer almıştır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.