Batman evden eve nakliyat firması olarak uzmanlarımız, nakliye ve paketleme süreçlerinde uzun yıllara dayanan deneyimi yansıtan müşterilerini ağırlar. Şirket, Avrupa’dan ithal edilen streç, kraft, ip, bant, kutu, battaniye, köpük kutu ve naylon hava gibi malzemeleri de kullanır. Şirketler, taşınma sırasında herhangi bir kayıp yaşanmaması için destek verirken asansör gibi imkanları da kullanmaktadır. Özellikle Ankara da dahil olmak üzere şirketimiz Türkiye genelinde yüksek kaliteli ulaşım hizmetleri sunuyor. Batman evden eve taşıma  uzmanları eğitimli bir ekipten oluşmaktadır.

batman evden eve nakliyat
batman evden eve nakliyat

Batman Evden Eve Nakliyat Sigortası

Kurumsal taşıma hizmetleri alanında en önemli etkenlerden biri olan sigorta hizmetleri, tüm müşterilerimize sunulmaktadır. Şirketimiz ayrıca, evden eve taşınma konusunda eşya taşımacılığı, eşyaların depolanması, piyano taşımacılığı, arşiv taşımacılığı, şehir içi ulaşım gibi her türlü ulaştırma hizmetinin kalitesi bizimle yaşanabilir. Batman Evden Eve Nakliyat, eşyaların zarar görmesi durumunda muhtemel bir arıza durumunda müşterilerin tüm haklarını korur ve ödemesini yapar.

Çünkü taşımacılık hizmetimiz sigortalıdır. Sigorta şirketlerine nakliye öncesi sigorta poliçeleri sağlanmakta ve ayrıca müşterilere hasar tespit ve kontrolünün yanı sıra eşyalara yapılan hasarın ödenmesini de sağlamaktadır.

Batman Nakliyat Sigorta Türleri Nelerdir?

Batman nakliyat, sunduğu her hizmete bağlı olarak müşterileri için farklı sigorta türleri sunmaktadır. Bu sigorta hizmetleri şu şekilde sıralanabilir: Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası: Bu sigorta hizmeti ile müşteri, eşya nakliyesinde her türlü hasarda mağdur olamaz. Tüm ürünler, nakliye sırasında oluşabilecek sel, deprem ve hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı sigortalıdır.

nakliyat
nakliyat

Depolama hizmetleri sigortası: Eşyalarını saklamak isteyen vatandaşlara depolama hizmeti verilmeden önce firmamız tarafından sigorta hizmeti verilmektedir. Bu hizmetin desteklediği eşyalarla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm zararlar müşteriye finansal olarak iade edilir. Eşya Sigortaları: Şirketimiz tarafından sağlanan bu sigorta hizmetinde, kaza, araç çalma gibi durumlarda finansal ödeme yapılır.

Batman Evden Eve Nakliyat Güvenilir Ve Hızlı Ulaşım

Kesintisiz, hızlı ve güvenilir bir ulaşım hizmeti istiyorsanız, Batman evden eve nakliyat firmamızın uzmanlarının önerilerini keşfedebilirsiniz ve nakliye hizmetlerinden makul fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Bu alandaki hizmetlerin bünyesinde asansörle eve teslim için kusursuz hizmet de verilir. Aradığınız her hizmet için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.