Sarıyer evden eve nakliyat sektörünün en eski hizmet veren firmalarından olduğu gibi, bu sektörde en çok hizmet veren firmalardan da birisidir. Nasıl bir taşıma hizmet almak istediğiniz önemli bir isteğiniz düşünceniz yada önerileriniz varsa rapor dahilinde gerçekten sizler için yararlı olacaksa taşıma hizmeti o şekilde planlanıp günü ve saatinde gerçekleşir.

sarıyer evden eve nakliyat

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Firmaları

Sarıyer evden eve nakliyat firmaları evden eve olsun ofis taşıma olsun tüm nakliye hizmetlerini sunma aşamasında ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekte, bu hizmet sayesinde müşteriye en uygun taşıma şekli belirlenmektedir. Küçük bir eviniz var diyelim büyük bir kamyonla ve çok personelle taşıtıp neden çok daha fazla para ödeyesiniz ki

Ziverbey evden eve nakliyat nakliye ve taşıma da eğitimi sürekli yenilenen deneyimli personeli ile eşyanızın türü belirlenir kaç personel gerektiği ambalaj malzemelerinin miktarı ve kullanılacak araç belirlenir. Sarıyer nakliyat, taşıma günü önce önce eşyalar türüne göre ayrıştırılıp uygun ambalaj malzemeleri ile içindeki eşyanın risk payına göre bilgilendirme mesajı koyularak sıralandırılır.

osmaniye evden eve nakliyat

Sarıyer Nakliyat Şirketleri

Kamyona yüklemesi bu sıra dahilinde olur. Kamyon içindeki aparatlarla herhangi bir devrilmeye sürtmeye karşı korunaklı hale getirilir. Yeni adresine gelindiğinde eşyalar türüne göre uygun yere taşınarak monte demontesi yapılacaklar ustalar eşliğinde yapılır. İstenildiğinde eşyalar yerlerine yerleşimi yapılır. Taşıma sonunda müşterinin herhangi ekstra talebi olmazsa teslim edilerek ücret alınır.

Eğer sizlerde bizimle çalışmak isterseniz bir telefon kadar yakınız detaylı bilgi için her zaman arayabilir bilgi alabilirsiniz. İletişim noktalarında müşteri temsilcilerimiz 7/24 sizlerin öneri talep, şikayetlerini dinlemekte gereken bilgilendirmeleri yapmaktadır.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Nakliye Fiyatları

Okullar kapanıyor veya tayiniz çıktı ve evinizi ailenizi taşımanız gerekiyor ama o kadar eşya evraklar koliler vs gözünüzde dev gibi geliyordur. Biz sizin için Sarıyer evden eve olarak evinizi taşıyoruz. Üstelik ücretsiz ekspertiz ve fiyat hesaplaması yapıp teklif sunuyoruz size. Bizi arayıp eşyalarınızı göstererek ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Biliyoruz ki Sarıyer evden eve nakliyat hizmeti veren birçok firmadan fiyatımız uygundur. Anlaştığımız takdirde evinizi ister şehir içi isterseniz de Sarıyer şehirler arası evden eve taşıma olarak taşıyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti önemlidir bu yüzden taşıdığımız eşyalarınızı ambalajlayarak sapsağlam bir şekilde taşıyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.