Maltepe evden eve nakliyat hizmetlerini özenle yaptığımız gibi Maltepe’de de taşımacılık hizmetini de itina ile sağlıyoruz. Nakliye hizmetinde sınırsız müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Taşınacak eve ya da ofise nakledilecek eşyalar özenle paketlenir. Taşıma esnasında zarar görmemeleri için en uygun koruyucu paketleme işlemi uygulanır.

maltepe evden eve nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat Firmaları

Maltepe evden eve nakliyat firmaları olarak taşınacak eşyalar gerektiğinde asansörlü evden eve nakliyat imkanımız sayesinde direkt nakliye aracına indirilir. Böylece, eşyaların merdivenden indirilirken zarar görme ihtimali ortadan kaldırılmış olur. Eşyalar, Karayolu Taşıma Yönetmeliği’nin gerektirdiği usullere uygun olacak şeklide nakliye aracına yüklenir.

Taşıma eşyasında eşyalar ara bölmeler vasıtasıyla ve bağlanarak zarar görmeyecek şekilde sabitlenir. Tüm eşyalarınız taşıma esnasında sigortalanır. K-1, K-3 Belgelerine sahip, işini seven psesollerimiz ve müşteri güven memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını misyon edinmiş firmamız, diğer evden eve nakliyat firmaları arasından sıyrılmıştır.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Maltepe evden eve nakliyat fiyatları belirlerken, İstanbul evden eve nakliyat fiyatları ya da Ümraniye evden eve nakliyat fiyatları gibi ilçe bazında değerlendirme yapılmaz. Nakliye fiyatları belirlenirken taşınacak eşyaların hacim miktarına, evin kaçıncı katta olduğuna ve eşyaların taşınacağı yerin mevcut yere uzaklığına (mesafe) bakılır.

Bu analizler sonucu ancak müşteriye sağlıklı bir fiyat teklifi verilebilir. Kevser Nakliyat olarak, bizden şehirlerarası ya da şehiriçi nakliyat hizmeti almak isteyen her müşterimizle yakından ilgilenir, yukarıdaki bilgileri alırız. Yıllara sari tecrübeye sahip uzmanlarımız görüşme esnasında verilen bilgilere göre analiz yaparak, yüke özel en uygun nakliye ücretini teklif eder.

Tüm Maltepeliler, en uygun Maltepe evden eve nakliye fiyatlarını firmamızda bulacaklardır. Fiyat teklifi almak ve bizimle iletişime geçmek için  buraya tıklayabilirsiniz.

şehirler arası nakliyat
şehirler arası nakliyat

Maltepe Nakliyat Nakliye Öncesi Yapılması Gerekenler

Müşteriler Tarafından Yapılması Gereken Ön Hazırlık: Evde ya da ofislerindeki tüm özel ve değerli eşyalar kendileri tarafından toplanır. Yanlarında götürmek istedikleri eşyalar nakledilecek eşyalardan ayrılır. Kişisel eşyalar diğer eşyalardan ayrılır.

Evcil hayvanları varsa, öncelikli olarak kendi özel araçları ile taşınması için gerekli tedbirleri almalıdır. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetinin icrası için asansöre mutlaka elektrik verecek şekilde hazırlık yapılmalıdır. Maltepe nakliyat olarak nakliye günü, apartman ya da site yönetimine haber verilmiş olmalı ve nakliye aracının binaya yakın bir yere en uygun şekilde park edebilmesi için tedbir alınmalıdır.

Maltepe Evden Eve Nakliyat Nakliye Şirketleri

Maltepe evden eve nakliyat nakliye şirketleri taşımalarda sizlere değerli eşyalarınızı kendiniz taşımak dışında başka bir işlem yaptırmaz. Hizmetin en başından en sonuna size teslim edilene kadar hiçbir şeye el sürmezsiniz. Talibiniz olursa eşyalarınızın yeni adresinizde belirlediğiniz odalara göre tanzimi de yapılır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.