Kurumsal taşıma adından da anlaşılacağı gibi özel yada kamuya attir işyeri ve çalışma alanlarının taşınması işlemidir. Kevser akliyat özellikle ofis büro taşıma alanında uyguladığımız hizmet çözümleri kurumların bizleri tercih etmesinde en önemli etken olarak göze çarpmaktadır. Bizler kurumsal bir firma olarak sorumluluk sahibi olduğumun farkında.

kurumsal taşıma

 Kurumsal Taşıma

İstanbul kurumsal taşıma alanında birçok başarılı nakliye hizmetini gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşayan firmamız hizmetin sağlıklı bir şekilde yürümesi için var gücü ile çalışmalarını arttırmış kurumsal taşımacılık alanında evden eve nakliye müşterilerinin yaşadığı mutluluğu yaşatmak için faaliyet alanını genişleterek hizmet vermeye başlamıştır.

Nakliye ve Taşımacılık hizmetinin asla gelişi güzel yapılamayacağı aşırı ölçüde azami dikkat gerektirdiği muhakkaktır. Kurumsal nakliye de ise çok daha dikkatli olunması gerekmektedir. Nitekim kullanılan elektronik ve dijital aletlerin hasarsız taşınması için ambalajlamanın da yüklemeninde boşaltılmasında profesyonel kişilerce yapılması zorunludur.

İBartın Evden Eve Nakliyat

Kurumsal Taşımacılıkta Nakliye Araçları

Kurumsal bir kimlik ile taşıma yapmak sorumluluk istemektedir. Kurumsal nakliyecilik da yer alan ekipmanlar ve dosyalar hassasiyet ile taşınmalıdır. Ofis içinde yer alan eşyalar, dosyalar ya da fabrika makineleri gibi her eşya kurumsal taşıma ile taşınmaktadır. Taşıma işlemi genel bir program çerçevesinde gelişmektedir. Konforlu ve rahat taşınma için bu plan dışına çıkılmamasına özen gösterilmektedir.

Kurumsal taşıma ‘cılıkta maddi olarak değerli eşyalar yer alabilir. Bu aşamada nakliye için anlaşma yapılacak firma güveni ortaya çıkmaktadır. Profesyonel anlamda hizmet veren firmalar bu güveni sözleşmeler ile sağlamaktadır. Aynı zamanda nakliye araçlarının sürekli takip edilmesi de size güvenli taşıma sağlar.

Atakum Evden Eve Naliyat

Kurumsal Nakliyat Çalışma Devamlılığı

Kurumsal nakliyat esnasında nakliye araçlarının park edilmesi de önemli bir konudur. Genelde nakliye öncesinde keşif yapılmaktadır. Bu keşif sırasında araçların park edilecek yerleri de ayarlanabilir. Fakat büyük plazalarda ya da işlek caddelerde bu konu sıkıntılara neden olmaktadır.

Kurumsal nakliyat ‘ta çalışmalar genelde hız kesmeden devam etmektedir. Banka gibi sürekli hizmet vermek zorunda olan kurumların taşınması çalışmanın devamına göre ayarlanmaktadır. Genelde gece ya da hafta sonu yapılan taşıma işlemleri bazı koşullarda çalışma gününde de yapılmaktadır. Böyle durumlarda kurumsal taşıma için profesyonel çalışanlar görev yapmaktadır. Kurumlarda müşteriler hizmet almaya devam ederken planlı şekilde kurumun iş yapmayan bölümleri taşınmaktadır. Kısa sürede işler tamamlanır.