Evliyaçelebi evden eve nakliyat 2002 Yılından beri kuruluş aşamasından hizmet verdiği 2019 senesine kadar, asla kalitesinden ödün vermeden hizmet verdiği nakliye sektöründe bugün firmalar arsında yaşanan yoğun rekabete aldırış etmeden sadece işine dürüst yapan firmaların en başında gelmektedir. Nakliye piyasası son zamanlarda iyice kirlenmeye başlamış olsa da bu kirlenmeye karşı temiz ve ahlaklı ilkeli hizmet anlayışımız devam edecektir.

evliyaçelebi evden eve nakliyat

Evliyaçelebi Evden Eve Nakliyat 

Evliyaçelebi evden eve nakliyat firmaları, nakliyat sektöründe gelişen olumsuz şartlardan müşterilerin mağdur olmaması, dolandırıcı firmalara karşı daha uyanık olması konusunda gerek sitemizde gerekse basın yolu ile birçok uyarılarda bulunuyoruz.. Eşyalarınızı kolay kolay almadığınızı yıllarca çalışıp alınterinizle kazandığınız para ile aldığınızı ve üstünde birçok anınızın olduğunu biliyoruz.

Sizler için değerli olanları kendimiz içimde değerli sayıyoruz. İşte bu sizlere ve eşyalarınıza verdiğimiz değer çerçevesinde eşyalarınızı taşırken uzman personelle çalışıp, kaliteli ambalaj malzemeleri ile planlanmış bir çerçeve dahilinde hizmet sunuyoruz. Akfırat Nakliyat Ev Ofis Taşıma Gün geçtikçe nakliye sektörüne olan ihtiyaç artmaktadır.

Evliyaçelebi Nakliyat Peki, Nasıl Bir Yol İzliyoruz?

İçmeler nakliyat olarak, evden eve taşıma işlemi için bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, iş akışınız başlamış oluyor. Sonrasında, akışı bize gönül rahatlığı ile bırakmanız için, sunacağımız rapor ve görüşmelerimiz ile sağlıyoruz Evliyaçelebi evden eve nakliyat olarak, evinize gönderdiğimiz, uzun yıllar alanında uzmanlaşmış çalışanlarımız dahilinde; eşyalarınız ve de evinizin konumu özellikleri dikkatle incelenerek ilgili arkadaşlarımız tarafından, raporlama yapılır.

Bu raporlama sonucu; eşyalarınızın özellikleri doğrultusunda uygun malzemeler ile hasar görmeyecekleri bir şekilde özenle Kevser nakliyat ekibimiz tarafından paketleme yapılır. Eşyalarınız bizim güvencemizdedir. Bu doğrultuda;  hasar görmemeleri için uzman ekiplerimiz tarafından her türlü durumlar göz önünde bulundurulmaktadır.

Evliyaçelebi Evden Eve Taşıma Firmaları

Ayrıca; evden eve nakliyat esnasında oluşan herhangi bir hasara karşı, gönlünüzün rahat olması için yasal olarak nakliyat sözleşmesi yapılmaktadır. Bunun doğrultusunda, Evliyaçelebi evden eve taşıma sırasında eşyalarınızda bir hasar meydana gelirse, güvencemiz kapsamında karşılanır.

Sigortalı taşıma taşıma için müşteriye ne kadar güven sunsa da zarar gören eşyaların anılar taşıması manevi kayıpları telafi etmez. Bu sebeple bizler taşımada eşyaları en güvenli şekilde paketleme yapıyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir