Ücretsiz ekspertiz hizmeti aslında tüm sektörlerde farklı anlam taşısa da olmazsa olmaz hizmetlerden biridir. İş dünyasında gelişen kaliteli hizmet anlayışı ve giderek yükselen standartlar taşımacılık işinde de yeni kavramlar oluşturdu. Yükün bir yerden bir yere götürülmesinin çok ötesinde, nakliye işini yapan firmalar yeni kolaylıklarla bu alanda çıtayı daha da yükseltiyorlar. Ücretsiz ekspertiz hizmeti bu amaçla firmalar tarafından sunulan ve müşteri memnuniyetini hedefleyen bir hizmet.

 

Ücretsiz Ekspertiz Taşınma Öncesinde Yapılan Planlama

Nakliyat sektöründe kendini ispat etmiş bir firma olarak, bir çok alanda başarılı çalışmalara imza atıyoruz. Faaliyet alanlarımız arasında; evden eve nakliyat, sehirlerarası nakliyat, antika taşımacılığı, fuar taşıma, villa taşıma, banka taşımacılığı vb. bulunmaktadır. Her bir nakliye sekli için uzman kadrolar gerekir. Biz ekibimizi özenle oluşturduk. Bu şekilde tüm çalışmalarımızın planlı ve itinalı yapılmasını sağlıyoruz. Firmamız, memnuniyetiniz için ücretsiz expertiz hizmeti veriyor.

Ekspertiz inceleme anlamına geliyor ve yapılacak iş öncesi durumun ayrıntılı olarak planlanması ve gerekirse belgelenmesi demek oluyor. Bunun taşımacılık sektörüne yansıması firma görevlisinin eve gelip taşınacak eşyanın büyüklüğünü, miktarını, nasıl taşınabileceğini, yüklemeyi, ne zaman ve neyle taşınacağını, yeni eve eşyanın yerleştirilme durumunu, hatta gerekirse çift sefer yapılması gibi ayrıntıları müşteri ile planlaması şeklinde oluyor. Bu ön keşif için herhangi bir ücret ödenmiyor. Sonrasında iş ücretsiz ekspertiz sırasındaki planlamaya göre gerçekleşiyor.

Bu planlamanın sadece hizmet veren firmanın çıkarlarını koruduğunu düşünüyorsanız bizce büyük hata yapıyorsunuz. Yanlış düşünüyorsunuz.. Çünkü ekspertiz hizmeti hem fiyatın belirlenmesinde hem de eşyaların daha sağlam yerine ulaşmasında çok faydalıdır. Çünkü planlama yapılmadan sunulan her hizmetin yaşattığı kayıplar sadece maddi olarak değil manevi olarak ta fazladır.

şehirler arası nakliyat

Ücretsiz Ekspertiz İle Taşıma Daha Güvenli

Nakliye firmaları ‘nın sıklıkla kullandığı bu ön keşif hizmetinin başka bir iş kolunda daha uygulaması var. Ücretsiz ekspertiz hizmeti antikacılık alanında da kullanılıyor. Özellikle antika alımı ve satışı yapan kişiler ve müzayede firmaları bu uygulamayı kesinlikle kullanıyorlar. Gene  ekspertiz olarak sunulan bu işlemin sonucu, doğal olarak antika satışı konusunda kesin bir taahhüt olarak kabul edilmiyor. Daha ziyade antika eşyaların kaynağını doğrulama ve değerleri hakkında sahibine bir fikir verme amacını taşıyoruz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir