Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektörünün sıklıkla tercih edilen firmalarından biri olan Kevser Nakliyat, İstanbul Sultanbeyli İlçesi Fatih Mahallesinde de hizmetinizdedir. Uzun yıllardır sektöre hizmet veren ve birçok yenilik kazandıran Kevser Nakliyat, geniş hizmet bölgesi ağı ile her zaman yanınızdır. Fatih Mahallesi Evden Eve Nakliyat hizmeti ile Sultanbeyli bölgesi ve civarında da sizleri yalnız bırakmayan firmamız, müşterisinin memnuniyetini önemsemekte ve karşılıklı güven ilkesi ile çalışmaktadır.

Sultanbeyli Fatih Evden Eve Nakliyat

Politikaları arasında kaliteli hizmet, ekonomik fiyat garantisi ve nitelikli çalışanlar olan Fatih Mahallesi Evden Eve Nakliyat ile hiçbir konuda şüphe duymadan kolaylıkla adres değiştirebilirsiniz. İster ev, ister ofis taşımacılığı olsun, güvenilir bir hizmet almak için bizimle iş birliği yapabilirsiniz. İş sürecimizin işleyişi; eşyalarınızın hasarsız taşınması ve sizlerin zahmetsizce bu süreci tamamlamanız üzerine oluşturulmuştur.

Firmamızdan alacağınız randevu ile eşyalarınız yerinde incelenecek ve fiyat teklifimiz tarafınıza sunulacaktır. Fiyat teklifi belirlenirken mevcut adresinizin kaç odalı olduğu ve yeni adresinizin bulunduğu yer ile kaç odalı olduğu dikkate alınmaktadır. Eşya analizi ve fiyat teklifi aşamasından sonra uygun ekipman ve araç gereçler belirlenmektedir. Taşınma günü tespit edildikten sonra, dilerseniz ekibimiz küçük büyük demeden tüm eşyalarınızı sizin adınıza kolilemektedir.

Mobilya ve Beyaz eşyalarınız özel paketleme sistemi ile hazırlanmakta ve kamyonlarımıza özenle yüklenmektedir. Kolilere konulamayan ve paketleme işlemi yapılamayan eşyalarınız için hazırlanmış olan varillerimiz de evden hiçbir eşyanızın hasar almadan çıkarılması ve unutulmamasını sağlamaktadır. Yeni adresinize varan kamyonumuzdan indirilen eşyalarınız hassasiyetle taşınacak, yerleştirilecek ve kurulacaktır. Sistemli çalışmamız sayesinde hızlıca taşınma işleminiz tamamlanacak ve gerekli kontroller ekibimiz tarafından sağlanacaktır. Taşınma günü öncesinde plana dahil edilmişse asansör aracı da kullanılmakta ve insan gücünün taşıması ile riske girebilecek olan eşyalarınız asansör ile evden çıkarılarak hasar riski kontrol altına alınmaktadır.

Tüm bu profesyonel hizmeti uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmasıyla adından söz ettiren Kevser Nakliyat, Fatih Mahallesi Evden Eve Nakliyat hizmet ile de piyasada diğer firmalardan ayrılmaktadır. Ayrıcalıklı hizmet almanın mutluluğunu siz de yaşamak isterseniz bize her zaman telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Diğer hizmet bölgelerimizi görmek ve firmamız hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için web sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz. Çözüm ortağınız olmaktan onur ve mutluluk duyarız.