Piyano taşımacılığı firması olarak taşımasını yaptığımız piyanolar evinizde güzel zaman geçirmek için kullanmanın yanında çocukların el becerisinin gelişmesi içinde kullanılmaktadır. Bu nedenle oldukça hassas olan bu müzik aletleri evin en güzel yerinde bulundurulur. Ayrıca toza ve kire karşı korunabilmesi içinde kullanım dışındayken örtü ile kapatılması da oldukça önemlidir. Bu kadar önemli bir aletin taşınma sırasında başına gelebilecek tehlikeleri tahmin edebilirsiniz. Öyle ki yanlış taşıma teknikleri kullanan bir çok Piyano taşımacılığı şirketi işinden sonra piyanoları sağlam teslim edememiştir.

İstanbul Piyano Taşımacılığı ‘nda Altın Kurallar

Taşınmasını istediğiniz piyanonun özelliğine göre farklı taşıma metotları uygulanmalıdır. Bu nedenle bir konsol piyano ile kuyruklu piyanonun taşınma şekli ve tavrı aynı olmaz. Yapılacak olan Piyano taşımacılığı işinde uzman kadro ile çalışan firmaları tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Firmamız her türlü piyano çeşidi için ayrı taşıma tekniklerini kullanır. Ayrıca taşıma sırasında çizilme ve tozlanmaya karşı önlem amaçlı tamamen köpük darbe sönümleyici kumaş ile piyanonuz korunur.

Piyano Taşıma Ve Nakliyesi

Yaptığımız her işte olduğu gibi Piyano taşımacılar işinde çalışan elemanlarımız öncelikler piyanonun inceliklerini öğrenir. Hassas bölgeler dâhil öncelikli olmak üzere taşıma sırasında korunması gereken yerler özellikle özel sargılar ile korunur. Uygun malzeme ile sarılan piyano çalışanlarımız tarafından karalaştırılan taşıma metodu ile bulunduğu yerden alınır. Piyanonuzun bulunduğu yer yüksek bir bina katında ise hidrolik asansör kullanılarak piyano uygun şekilde taşınır. Nakliyat Firmamızda sizin rahatlığınız için tasarlanmış bir çok teknik malzemenin de bulunduğunu söylemekten dolayı gurur duyarız.

Piyano Taşımada Uzman Kadromuz

Piyano tutkunu olanlar çok iyi bilir ki piyanolarında bir çizik dahi olmasını istemezler. Bizler bu hassasiyeti biliriz ve piyano taşıma konusunda uzman ekip çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Piyanolarınız ister konsol ister kuyruklu olsun taşıma esnasında hiçbir şekilde zarar vermeyeceğimizden emin olabilirsiniz. Ana gövdesi koruma ambalajları ve çeşitli ekipmanlar yardımı ile korunaklı bir şekilde sarılmaktadır. Kalın bant kayışlar sayesinde ön ve arka kısımları askı haline getirilir. Eğer araca yükleme arasında mesafe varsa piyano arabası yardımı ile taşınması sağlanmaktadır.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir