Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Eski ve köklü firmalardan biri olan Kevser Nakliyat, Beykoz İlçesi Kavacık Mahallesinde de sizlere konforlu hizmetin keyfini yaşatmak için çalışmaktadır. Hijyenik malzemeler ile çalışan Kavacık Mahallesi Evden Eve Nakliyat, Covid-19 kapsamında gerekli tüm önlemlerini de alarak müşterisine güvenilir bir hizmet sağlamaktadır.

Kavacık Evden Eve Nakliyat

Hem taşınma sırasında hem de araç içerisinde oluşabilecek aksaklıkları da göz önünde bulunduran firmamız sigortalı taşımacılık hizmeti vermektedir. Pandemi döneminde maske, temizlik ve sosyal mesafe kurallarını ihlal etmeyen Kavacık Mahallesi Evden Eve Nakliyat çalışanları, taşımacılık sektörünün değişen ve yenilenen kuralları hakkında da sürekli olarak eğitime tabi tutulmaktadır. Günümüz koşullarında adres değiştirmek her ne kadar kolay görünse de aşamaları zahmetli ve maliyetlidir. Kevser Nakliyat bu maliyetleri sizler için en aza indirgemek ve ekonomik fiyatlar ile kaliteli hizmet sunabilmeyi başarmak için çalışmaktadır. Nakliyat işlemi taşınma ihtiyacı olan kişiler kadar bu işlemi gerçekleştirecek olan kurum için de maliyetlidir.

Bu yükü birlikte taşımak ve süreçten en uygun bütçe ile ayrılmak için sizlere özel fiyat tekliflerimiz bulunmaktadır. Eski ve yeni adreslerinizin büyüklükleri ve arasındaki mesafe ücret belirlenirken büyük önem taşımaktadır. Olası hasar riskine karşı da hazırlıklı olan firmamız sigortalı taşımacılık hizmetine ek olarak asansörlü taşımacılık hizmeti de sunmaktadır. Eşya transferinizin planlaması yapılırken en ince ayrıntısına kadar düşünen ve planlamasını bu doğrultuda yapan ekibimiz, taşınma gününüzde de işlemler bitene kadar size eşlik etmektedir. Mobilyalarınızın demonte gerektirmesi durumda teknik ekibimiz devreye girmekte ve eşyalarınız kontrollü bir şekilde sökülüp paketlenmektedir. Yeni adresinizde eşyalarınızı kuran firma çalışanlarımız herhangi bir hasar ya da kurulum hatası olup olmadığını kontrol etmektedirler.

Nakliyat işlemi tamamlandığında tarafınızdan onay alan ekibimiz günün sonunda memnuniyetinizi kazanmış olmaktan onur ve mutluluk duymaktadır. Kevser Nakliyat yılların deneyimi ile Kavacık Mahallesi Evden Eve Nakliyat hizmetini de sizlerle buluşturmakta ve tüm taşımacılık ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaya devam etmektedir. Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için web sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.