Kartal Nakliyat

Kartal nakliyat hizmetlerimizde, sezonun açılması ile birlikte kampanyalarımıza start verdik. Türkiye’nin neresinde taşınacak olursanız olun, indirimli evden eve nakliyat fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Başlattığımız evden eve nakliyat kampanyası yazın gelişi ile yeni evlerine taşınmayı planlayan müşterilerimize kolaylık sağlayabilmek içindir. Fiyatlarımızdaki indirim oranları %10 ile %25 arasındadır ve taşınacağınız bölge ve eşyalarınızın yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fiyatlarımıza indirim uygularken hizmet kalitemizden hiç bir şekilde taviz vermiyoruz. Aynı kalitede ambalaj malzemeleri ve kolilerle eşyalarınızı teker teker sararak kolilere yerleştiriyoruz.

kartal nakliyat

Kartal Nakliyat Firmaları

Kartal nakliyat ile eşyalarınızı özel çelik kapalı kasa evden eve nakliyat araçlarımız ile güvenle yeni adresinize ulaştırıyoruz. Taşımacılık hizmetlerimizin tamamında eşyalarınızı bir gün öncesinde özel taşımacılık sigortası kapsamına alıyoruz ve herhangi bir hasar meydana geldiğinde sigorta firmasının zararınızı karşılamasını sağlıyoruz. Dilerseniz evden eve nakliyat hizmetlerimizin öncesinde eşyalarınızı adresinizde ücretsiz inceliyoruz ve fiyat teklifimizi sunuyoruz. Bu hizmetimiz tamamen ücretsiz olup hiç bir ek ücret talep etmemekteyiz. Hizmetlerimizi Edirne’den Kars’a Türkiye’nin bütün bölge ve illerine ulaştırıyoruz. Şehirler arası evden eve nakliyat çözümlerimizde, en az bir hafta öncesinden haber vermeniz durumunda iskonto rakamları biraz daha yükselebilmektedir

Kartal Nakliyat Şirketleri

Ekonomik bir şehirler arası taşımacılık için lütfen minimum bir hafta öncesinden bizi arayarak ön kaydınızın oluşturulmasını isteyin. Kartal nakliyat hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alıp sorularınızı sormak, ücretsiz ekspertiz talebinde bulunmak yada ön kayıt oluşturmak için çağrı merkezimizi dilediğiniz an günün yirmi dört saati arayabilirsiniz.