Yılların deneyimi ile günümüz teknolojisini başarıyla birleştirmiş olan Kevser Nakliyat İstanbul Sancaktepe İlçesi İnönü Mahallesinde de faaliyet göstermektedir.

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

İnönü Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Büyükşehirlerde her an adres değiştirme zorunluluğu doğabilir.

Böyle durumlarda taşınmak sizin için bir düşünce olmasın. Müşterilerimizin taşınma ihtiyaçlarını hassasiyetle karşılayan firmamız, sizlerle aynı hassasiyeti paylaşarak eşyalarınızı yeni adresinize itinayla taşımaktadır.

Müşteri memnuniyetine vermiş olduğu değerle her gün kendisini yenileyen İnönü Mahallesi Evden Eve Nakliye firmamız sizleri taşınma sırasında zaman kaybından kurtarmayı hedeflemektedir. Monte ve demonte işlemi gerektiren eşyalarınız için özel planlama yaparak hasarsız kurulum sağlamayı ilke edinmiş olan  Evden Eve Nakliyat, hizmetlerinin tümünü uygun ücretlerle sunmaktadır.

Zamanında teslimatın öneminin farkında olan firmamız personelini de bu konu da özel eğitimlere tabi tutmaktadır. Sigortalı eşya taşımacılığı yapan firmamız İstanbul Sancaktepe bölgesinin yüksek katlı binaları için asansörlü lojistik hizmeti de sağlamaktadır. Kevser Nakliyat çatısı altında hizmet sunan İnönü Mahallesi Evden Eve Nakliyat olarak şehir içi ve şehirlerarası fark etmeksizin çözüm ortağınız olmaya devam etmekteyiz.

 Şehirler Arası Taşımacılık

İstanbul’da ihtiyacınız olduğunda herhangi bir nakliye firmasına ulaşmak çok kolaydır. Çünkü son yıllarda taşımacılık sektörünün de artmasıyla buna yönelik nakliye firmaları da her bölgede hizmet vermeye başlamıştır.

Seçeceğiniz firmanın güvenilir olması önemlidir. Bunu müşteri yorumlarına bakarak, yüz yüze görüşerek veya referans alarak anlayabilirsiniz.
Taşınma sürecini nasıl yaptıklarını öğrenmelisiniz. Paketleme yapılması, eşyalara hassas davranılması, asansör kullanılması, montajlama yapılması gibi özellikler iyi bir firmada olmazsa olmazdır.

Bilgi ve talepleriniz için bizi daima arayabilir, web sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.