Hakkımızda | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Hakkımızda

Kevser Nakliyat ,firma olarak kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak la  beraber yapmış olduğu işlerin bilincinde olan doğru alanda doğru çözüm yöntemleri ve çözüm yolları ile birlikte vermiş olduğu hizmetler doğrultusunda kendi içersinde bulunduğu Evden Eve Nakliyat ve Nakliyat  sektöründe  en iyi olma yolunda hızla ilerleyen firmamız kendi içerisinde yetişmiş nitelikli ve donanımlı kadrosu ve geniş araç filosu ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Şehirler arası ve şehir içi taşımacılık alanında yapmış olduğu işler ve yapacağı işler ile adından söz ettiren firmamız  hizmette sınır tanımayarak en iyi hizmet vermek adına her geçen gün kendini geliştirmekte ve gelişmektedir.

Değer verdiğiniz yük ve eşyalarınızı  en güvenilir ve güvenli bir şekilde taşıma ,aktarma yöntemlerini kullanırken en ince detaya kadar düşünülüp ve bu düşünceler ışığında gerekli önlemeleri aldıktan sonra istenilen bölgeye veya lokasyona hızlı,güvenilir ve huzur verici taşıma yöntemleri ile hizmet vermeye devam etmektedir.

kevser-nakliyat

Firmamız olan Kevser Evden Eve Nakliyat ve Nakliyatın vermiş olduğu hizmetlere web sitesimizdenüzeriden ulaşabilir

 web sitemiz üzerinde bulunan iş veya cep telefonları üzerinden birebir olarak ta bilgi alabilirsiniz.7/24 hizmet anlayışı ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gideceğimiz gün ve saati beraber belirler ve ona göre ekip ve ekipmanlarımızla hazır bulundururuz.  

Müşteriden gelen talepler doğrultusunda planlı ve koordineli bir hizmet anlayışı ile yürütülmesi, hizmet öncesi, hizmet aşaması ve sonrası gösterdiğimiz hassasiyet ve titizlik ile bu hizmet alanında farklı olduğumuzu gelen taleplerin günden güne hızla çoğalması ile en güçlü kanıtı taşımaktadır.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile doğru alanda doğru kararlar vererek sorunsuz taşımacılığın lideri olan firmamız montaj,paketleme,de montaj ,kurulum ve sökme hizmetleri ile siz değerli müşterilerimizin üzerinden büyük bir yükü kaldırarak  bu alanda profesyonel kadrosu ve alanında uzman ekibi ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Nakliyat ve Taşımacılık alanında geçmişten gelen iş tecrübesi ve özgüven ile  bu günün teknolojisini birleştirerek  kendini ispatlamış olan firmamız Kevser Evden Eve Nakliyat ve Nakliyat  alanında zirveye doğru hızlı ve kendinden emin adımlar ile ilerlemektedir.güvenilir ,hızlı ve huzur verici bir taşıma istiyorsanız şuan doğru yerdesiniz.

Feyzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No:31A Pendik-Kaynarca

Telefon. +0216 396 31 88 | Gsm. +0533 397 25 76

info@kevsernakliyat.com