Hakkımızda | KEVSER NAKLİYAT | 0533 397 25 76

Hakkımızda

Kevser Nakliyat kurulduğu günden , bu güne hizmet sunduğumuz süre içerisinde sayısız birey ve şirkete  işi yapmış olan Kevser Nakliyat, söz konusu alanda ilk akla gelen ve sektöründe önde gelen nakliyat firmaları içinde bulunmaktadır.

Müşterilerine yüksek standartlarda ve ayrıca güvenilir taşımacılık hizmeti sunan Kevser  Nakliyat, kurulduğu günden beri bu zamana kadar  güçlü referanslar sahibi olmuştur.

Kevser Nakliyat kurumsal özellikleri, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat faaliyet alanında modern araç ve gereçler ile,Evden Eve Nakliyat,Eşya depolama,Kurumsal taşıma,Ofis taşıma,Şehir içi nakliyat ,Şehirler arası nakliyat,alanında faydanıza sunduğu, hizmetleri ile , güvenli taşımacılık ve nakliyatın tek adresi olma yolunda olan firmamız her geçen gün kendini daha ileriyi taşımaktadır.

Ayrıca nakledilecek her bir yük ve eşyaya uygun seçilmiş paketleme yöntemleri  ile en korunaklı hale getirmektedir.

Bununla birlikte kurumumuzun, müşterilerinin eşya nakliyesi istemlerine ayrıntılı çözümler sunabilme hedefiyle görevlendirdiği, her biri kendi sınıfında eğitimli ve tecrübeli çalışan ekibimiz sizlere en iyi hizmet kalitesini sunmak adına göreve hazır halde bulunmaktadır.

kevser-nakliyat

"Güvenli Taşımacılığın Adresi" sözüyle, müşterilerine bir vaat veren şirketimiz, onların isteklerinin ekonomik, kaliteli, emniyetli bir biçimde ve doğru zamanda karşılanmasını ilke olarak benimsemiştir.

 

 

Feyzi Çakmak Mah. Bediüzzaman Cad. No:31/A Pendik-Kaynarca

Telefon. +0216 396 31 88 | Gsm. +0533 397 25 76

info@kevsernakliyat.com