Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Sektörün lider ve öncü kuruluşlarından Kevser Nakliyat, İstanbul Sancaktepe İlçesi Fatih Mahallesinde de yanınızdadır. Profesyonel ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla buluşturan firmamız, taşınma sürecinizde sizlere destek olmak ve çözüm önerileri ile sürecinizi kolay tamamlamanızı sağlamak için çalışmaktadır.

Fatih Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Ev, Ofis taşınması ya da özel eşya transferi ihtiyaçlarınız için seçeceğiniz ekonomik fiyatlı paketlerimiz bulunmakta olup, her bir işlem için aynı hassasiyetle çalışılmaktadır. Kevser Nakliyat yıllardır taşımacılık sektöründe var olmakta ve yerini korumaktadır. Birçok konuda sektöre yenilikler kazandırmış olup, çalışma politikaları ile de fark yaratmıştır. Tercih edilmesindeki en büyük etken süreci iyi planlaması ve harfiyen uyarak doğru ve hasarsız bir nakliyat işlemi gerçekleştirmesidir.

Ekibimiz konusunda uzman birden fazla bölümden oluşmaktadır. Taşınma sürecinizi planlayan ve yöneten operasyonel çalışanlar, taşınma gününüze eşlik eden teknik personelimiz, ekipman ve donanımları sağlayan organizasyon ekibimiz tüm taşınma sürecinizde yanınızda olacaktır. Eşya toplamak ve koli yapmak zor ve zaman kaybı yaratan bir iş diyorsanız onun için de çözümümüz bulunmaktadır. Talep ederseniz teknik ekibimiz taşınma gününüzde nakliyat saatinden önce adresinize gelecek ve koli yapılmasını istediğiniz eşyalarınızı sizin adınıza toplayacaklardır. Planlama öncesinde adresinize yapılacak kısa bir ziyaret ile transfer edilecek olan eşyalarınız incelenecek ve nasıl nakledilecekleri plana dahil edilecektir.

Koli işlemi hali hazırda personelimiz tarafından yapılmış olacağı için, teknik ekibimiz kalan eşyalarınızı sökecek, aracımıza yükleyecek ve yeni adresinize ulaştıracaktır. Aynı özen ve hassasiyetle yeni adresinizde de gerekli düzenlemeler yapılarak taşınma işleminiz tamamlanmış olacaktır. Hedefimiz yüzde yüz müşteri memnuniyeti olup, çevrenizle referans olarak firmamızı paylaşmanızdır.

Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile uzun zamandır hizmet veren Kevser Nakliyat, ailesine Fatih Mahallesi Evden Eve Nakliyat hizmetini de dahil ederek şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta hizmet bölgesine bir yenisi daha eklemiştir. Planlı, programlı, hasarsız ve hızlıca bir taşınma süreci için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için telefon numaralarımızdan ekibimize ulaşabilir ya da web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Çözüm ortağınız ve iş birlikçiniz olmaktan onur ve mutluluk duyarız.