Sabit fiyat garantisi ile sektörde en güvenilir firmalar arasında yerini almış olan Kevser Nakliyat, İstanbul Maltepe ilçesi Çınar mahallesinde sizlere hizmet vermekten gurur duyar.

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Çınar Mahallesi Evden Eve Nakliyat

Uzun yıllardır işini layıkıyla yapan Çınar Mahallesi Evden Eve Nakliyat, sürecin başında müşterisiyle yaptığı sözleşme ile eşyalarınızı Kevser Nakliyat güvencesi ile garanti altına alır. Sigortalı taşımacılık hizmeti sayesinde sıfır hatayı hedefleyen  Evden Eve Nakliyat , yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlar.

  Bu program içinde eğer gerekiyorsa asansörlü taşımacılık hizmeti de plana dahil edilir.

Çınar Mahallesi Evden Eve Nakliye

Programa son derece sadık ilerleyen Çınar Mahallesi Evden Eve Nakliye, sizinle anlaştığı saatte sizin eşyalarınıza uygun olan araçları ile kapınızda olur. Tüm eşyalarınızı titizlikle paketleyen uzman ekibimiz, hepsini özenli bir şekilde taşıyarak aracına yükler ve yola çıkar. Yeni adresinize eşyalarınızı sizin istekleriniz doğrultusunda paketlerinden açarak ve gerektiği yerde yeniden montaj işlemini gerçekleştirerek hizmetini başarıyla tamamlar. Sorunsuz bir taşınma süreci yaşamak için, yılların verdiği tecrübe ve uzman personel kadrosu ile profesyonel bir nakliye firması olan Kevser Nakliyat firması ile anlaşın, işinizi şansa bırakmayın. Firmamıza ulaşmak için bizleri günün her saatinde arayabilirsiniz.

Çınar Mahallesi Evden Eve Nakliye

Evden Eve Nakliyatsektörü hızla gelişmekte, sektöre her gün nakliyeyi kolaylaştırma ve hızlı hale getirme adına yeni çözümler kazanılmaktadır. Bu çözümlerin öncüsü olan firmamızın hizmeti hep müşteri tarafından taktir edilmekte, eşe dosta önerilmesi ile hizmet alanımız sürekli genişlemektedir.